Veiveriškiai šėlo retro aplinkoje (GALERIJA)

Penktadienio vakarą Veiverių kultūros ir laisvalaikio centras (KLC) visus viliojo ne tik svajingai skambančiomis dainomis, instrumentine muzika, bet ir gardžiais kvapais.

Veiverių KLC vyko jau tradiciniu tapęs romantiškų dainų ir šokių vakaras „Mes mylim retro“, šįkart skirtas Just. Marcinkevičiaus 85-osioms gimimo metinėms paminėti.

Į retro stiliumi papuoštą salę bei šalia jos įrengtą kampelį su istorinėmis nuotraukomis skubėjo ne vieną dešimtį metų skaičiuojančiose nuotraukose matytais apdarais pasipuošę vakaro svečiai ir dalyviai. Kailinukai, skrybėlės bei plunksnos ne tik Skriaudžius nukėlė keliais dešimtmečiais atgal, bet ir nustebino vakaro svečius, negalinčius atsigrožėti puošniomis poniomis bei džentelmeniškais vyrais.

Susirinkusiems prie staliukų, papuoštų ne tik žvakėmis, bet ir gardžiomis vaišėmis, dainavo ir grojo visas būrys atlikėjų. Visus džiugino Prienų krašte žinomi Veiverių atlikėjai bei šventės organizatoriai Raminta Grėbliauskienė, Karolina Gustaitytė, Virginija Mitrikevičienė, Dominykas Šimonis. Jie vakaro svečius nudžiugino jau tampančia carinės priespaudos simboliu daina „Raudoni vakarai“.

Prie atlikėjų prisijungė ir smuikininkė Emilė Vžesniauskaitė, Artūras Grinevičius, Kazlų Rūdos moterų vokalinis ansamblis „TAU“ (vad. Elena Sakavičiūtė-Pečiulaitienė). Publiką nuostabiais sąskambiais jaudino Žygimantas Laureckas (saksofonas) ir D. Šimonis (fortepijonas), Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro vokalinis ansamblis „Radasta“ (vad. Aurelija Bareišienė), Marijampolės III amžiaus universiteto folkloro ansamblis „Senapilė“ (vad. Dalia Venckienė).

Santūresnę muzikinę vakaro dalį vainikavo Virginijos ir Ramintos bei Kristinos Valaitytės ir Dominyko duetai. Ausyse dar skambant sustoti ir suklusti verčiančiai muzikai bei žodžiams, visi skubėjo įsiamžinti centro darbuotojų įrengtame, istorija dvelkiančiame kampelyje. Vakaras baigėsi linksmybėmis. Į sceną sugrįžę vakaro atlikėjai susirinkusiesiems padovanojo linksmų dainų ir šokių vakarą.

Renginyje dalyvavo ir kartu su žiūrovais prie staliukų lingavo Veiverių klebonas Kęstutis Vosylius, Prienų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, Prienų KLC direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Ligita Gediminienė. Renginį vedusios Veiverių KLC direktorė V. Mitrikevičienė bei Veiverių bendruomenės pirmininkė Daiva Venclovienė dėkojo Prienų rajono savivaldybei, kuri buvo pagrindinė šio renginio rėmėja.

DSC_7549

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close