Paprienės bendruomenė rinko tradicinį patiekalą

Lietingą spalio 23-iosios vakarą Paprienės bendruomenės nariai rinkosi į vakaronę, kurios metu rinko tradicinį patiekalą. Džiugu, kad renginyje dalyvavo ne tik bendruomenės nariai, bet ir Prienų r. savivaldybės tarybos narė Rasa Ivanauskienė, Prienų miesto seniūno pavaduotoja Irena Stasytienė, VšĮ Prienų ligoninės direktorė Jūratė Milaknienė bei Prienų pirminės sveikatos priežiūros centro vyr. gydytojas Artūras Ivanauskas su kolektyvų nariais.

Irena Stasytienė pasidžiaugė renginiu ir palinkėjo bendruomenei sėkmingos veiklos. O štai Prienų gydymo įstaigų vadovai svarstė, kad jie – ne bendruomenės svečiai, bet nariai, nes visi darbuotojai labai daug laiko praleidžia būtent Paprienėje.

Į renginį paprieniškiai atsinešė pačių įvairiausių patiekalų. Tai ir „Birutės mozaika“, „Aldonos mišrainė“, „Dainoros konkorėžiai“, „Onutės sumuštiniai“, „Editos širšių medus“ – visų ir neišvardysi!

Pirmiausia patiekalai buvo pristatyti, paskanauti. Po balsavimo paaiškėjo, kad Paprienės tradiciniu patiekalu tapo milžiniško dydžio ir nuostabaus skonio Prienų PSPC atneštas sūris. Per plauką nuo nugalėtojų atsiliko VšĮ Prienų ligoninės darbuotojų kugelis su nesuskaičiuojama galybe padažų, „Nijolės obuolių pyragas“ iš natūralių produktų ir „Leonoros ragaišis su sviestuku“. Na, o seniūno pavaduotojos specialųjį prizą laimėjo „Sabotaičių bučkis“ su salotomis ir varške.

Pasveikinę laimėtojus, visi smagiai sukosi ratelyje, dainavo ir buvo labai dėkingi muzikantui Vidui. O Birutės ir Leonoros atneštos Paprienės praeities nuotraukos ne tik kėlė nostalgiją, bet ir žadino domėjimąsi istorija.

Ypač nuoširdžiai dėkojame VšĮ Prienų ligoninės direktorei Jūratei Milaknienei, kuri sudarė galimybę renginį organizuoti jų lauko salėje. Vakaronė pavyko, visiems buvo linksma ir jauku, o skirstydamiesi jos dalyviai jau planavo kitus susitikimus – ir darbinius, ir pramoginius.

Paprienės bendruomenės pirmininkė Jūratė Zailskienė

 20151023_175539m

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close