„ŽMOGIŠKUMO KRAITĖ“ PAKUONYJE

Vieną rudenišką popietę Pakuonio pagrindinės mokyklos salė klegėjo nuo susirinkusiųjų gausos – čia vyko senjorų rudens šventė-vakaronė „Žmogiškumo kraitė“.

Vakaronėje kartu su pakuoniečiais dalyvavo Ašmintos, Veiverių, Balbieriškio neįgaliųjų draugijų atstovai. Kad šventė būtų smagi, daug išmonės ir pastangų įdėjo Pakuonio neįgaliųjų draugijos pirmininkė Janina Šilkaitienė.

Šventės dalyvius pasveikino Pakuonio seniūnijos laikinai einanti seniūnės pareigas Nijolė Averkienė, socialinė darbuotoja Marytė Marčiulionienė, koncertavo Pakuonio laisvalaikio salės folkloro grupė „Obelėlė“, o nuotaiką padėjo kurti muzikinį foną pasiūlęs Alius Zakarauskas.

Nudirbus rudens darbus, tai buvo puiki proga pasidžiaugti rudeninio derliaus gėrybėmis, pajusti žmogiško bendravimo džiaugsmą.

Pakuonio laisvalaikio salės renginių organizatorė R. Žibienė 

pakuonis

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close