home Aktualijos Stipriausi – Balbieriškio ir Pakuonio mokiniai

Stipriausi – Balbieriškio ir Pakuonio mokiniai

Gruodžio 12 d. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko Savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ organizuojamos krepšinio 3x3 varžybos, kuriose varžėsi Prienų rajono kaimiškųjų vietovių mokyklų mokinių komandos (1996 m. ir jaunesni). Vaikinų grupėje dėl geriausių krepšinio komandų vardo kovojo šešių mokyklų krepšininkai. Pirmąją vietą ir nugalėtojų taurę laimėjo Balbieriškio pagrindinės mokyklos Kunigiškių pagrindinio ugdymo skyriaus krepšininkai. Antroji vieta atiteko Pakuonio pagrindinės mokyklos, trečioji – Stakliškių vidurinės mokyklos komandoms. Ketvirtąją – šeštąją vietas pasidalino Šilavoto, Naujosios Ūtos ir Išlaužo pagrindinių mokyklų krepšininkai. Varžėsi ir keturios merginų komandos. Pirmoji vieta ir taurė atiteko Pakuonio pagrindinės mokyklos mergaičių komandai, antroji vieta – Šilavoto pagrindinės mokyklos komandai, trečioji – Naujosios Ūtos pagrindinės mokyklos krepšininkėms. Stakliškių vidurinės mokyklos krepšininkės liko ketvirtoje vietoje. I-III vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos Prienų rajono savivaldybės diplomais ir laikraščio „Gyvenimas“ prizais – šakočiais.

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close