Jiezno „Uola“ toliau „šluoja“ apdovanojimus

Spalio 17–18 d. Kauno sporto halėje vykusiose Lietuvos kultūrizmo federacijos IFBB Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio 25-osios atvirosios taurės varžybose vėl pasisekė Jiezno kultūrizmo klubo „Uola“ nariams. Varžybos itin sėkmingos buvo Jonui Umbrasui. Jam atiteko vyrų kultūrizmo pirmoji vieta. Klubo treneris Vytautas Sadauskas veteranų grupėje iškovojo antrąją vietą, o Evelina Sadauskaitė per dvi dienas merginų fitneso grupėje iškovojo dvi trečiąsias vietas. Varžybų metu paminėtas ir Lietuvos kultūrizmo 50-metis. „Uolos“ sportininkai rudens sezono varžybas pratęs lapkričio 7 d. Kultūrizmo federacijos NAC Baltijos kultūrizmo čempionate Garliavoje.

DSC_6235

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close