Tarptautinę mokytojo dieną-sveikinimai pedagogams

Tarptautinei mokytojų dienai paminėti Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje buvo pakviesti ir pagerbti geriausi mokytojai iš 60-ies savivaldybių. Renginyje dalyvavo ir mokytojus pasveikino Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Šiais metais garbingas padėkos raštas buvo įteiktas Birštono gimnazijos anglų kalbos mokytojai metodininkei Birutei Sinkevičienei už nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą. Mokytoja dirba labai kūrybiškai, taiko įvairius mokymo metodus, naudoja netradicines, interaktyvias mokymo priemones, dalyvauja projektinėje veikloje. Mokiniai labai vertina šią kompetentingą specialistę-jos darbo rezultatai atsispindi Valstybinių egzaminų rezultatuose. Šiemet 100 balų įvertinimą gavo du jos ugdytiniai. Padėkos raštą už puikų ugdytinių paruošimą egzaminams įteikė ir Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė.

Anglų kalbos mokytoja Kristina Justinavičienė taip pat buvo pasveikinta Birštono savivaldybės merės N. Dirginčienės už puikų ugdytinių paruošimą egzaminams-100 balų buvo įvertintas vienas jos mokinys. Džiaugiamės mokytojų pasiekimais!

Birštono gimnazijos užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė Ilona Rukaitė 

Clipboard01

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close