Vėžionių kaimo bendruomenės Rudens šventė

Pasidžiaugti gražiu šių metų derliumi ir puikiu rudenišku oru šeštadienį prie Vėžionių kaimo bendruomenės „Topolis“ namų susirinko ne tik vietiniai gyventojai, bet ir svečiai. Tarp jų buvo LR Seimo nario Andriaus Palionio padėjėjas Arūnas Vaidogas, Jiezno seniūno pavaduotoja Asta Lukšaitė, Birštono vienkiemio ir Siponių bendruomenės atstovai. Išradingai bendruomenės narių organizuotoje šventėje buvo smagu ir vaikams, ir vyresnio amžiaus žmonėms.

 

Netoliese po medžiu ramiai stovėjo ožkų šeimyna, kurią iš šieno ir šiaudų sukūrė išradinga bendruomenės pirmininkė Irma Kereišienė ir seniūnaitis Vytas Bartkus, o netoliese ganėsi tikra balta ožkelė, kuris vis norėjo paragauti „šiaudinukams“ duotų skanėstų.

Susirinkusieji išsirinko vertinimo komisiją, kuri turėjo teisingai įvertinti, kuris šventės dalyvis yra geriausias ir vertas apdovanojimo. O rungčių buvo įvairių. Štai gaspadinės tarpusavyje rungtyniavo, kuri iš jų šaunesnė. Pirmoji vieta atiteko Erikai Švenčionienei, antroji – Kristinai Dobrovolskienei, trečioji – Birutei Bartkuvienei. Vyrai taip pat nenusileido moteriškėms – irgi stengėsi pasirodyti kuo geriau. Tarp vyrų nugalėtoju tapo Alvydas Belikevičius, antrąją vietą užėmė Sigitas Liniauskas, o trečiąja pasidalijo Rimas Mineika ir Mindaugas Ražanauskas.

Praeitais metais vėžioniškiai buvo suorganizavę bulvių krepšinio varžybas. Šiais metais irgi pasirinko tą pačią sporto šaką, tik šiek tiek pakeitė profilį – žaidė vandens krepšinį. Šis žaidimas jau truputį sudėtingesnis – tarp kojų įsispraudus butelį vandens reikėjo pataikyti į stiklinį indą. Nugalėtoja tapo Ugnė Margarjan.

Vyko ir šaškių turnyras, kurio nugalėtoju po ilgos ir įtemptos kovos tapo Sigitas Liniauskas.

Vėžioniškiai vaišingi žmonės – svečiams priimti ir pamylėti išvirė visą didelį puodą sriubos, kurios užteko visiems, nors paskutiniams teko išpilti ir paskutinį samtį. Sriubą virė trys gaspadinės – Nijolė Mineikienė, Aldutė Mikailienė ir Greta Šidlienė. Turbūt nereikia ir sakyti, kad sriuba buvo labai gardi.

Visi laimėtojai buvo apdovanoti prizais. O kam prizų neteko – galėjo dalyvauti loterijoje, kurioje visi bilietai buvo laimingi.

Jiezno seniūnijos seniūno pavaduotoja Asta Lukšaitė įteikė padėką Vėžionių bendruomenei „Topolis“, kaip aktyviausiai Jiezno seniūnijos bendruomenei 2015 metais.

Susirinkusiuosius į Rudens šventę linksmino kapela, kurioje grojo Inga Valentienė ir Švenčionių šeima, renginį vedė Alvydas Navickas.

Po linksmybių lauke vėžioniškių laukė nuotaikingas spektaklis – komedija pagal Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės idilę „Kuprotas oželis“, kurį padovanojo Birštono vienkiemio bendruomenės teatras.

DSCF0032

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close