Partijos Tvarka ir teisingumas Birštono skyrius turi naują pirmininką

Baigiantis vasarai, rugpjūčio mėnesį partijos Tvarka ir teisingumas Birštono skyriaus pirmininku išrinktas Audrius Šeržentas. Audrius Šeržentas yra Birštono savivaldybės tarybos narys, kontrolės komiteto pirmininkas. Jo iniciatyva skyrius plečiasi, aktyviai dalyvauja Birštono politiniame, kultūriniame gyvenime.

Susirinkime dalyvavo partijos Tvarka ir teisingumas Kauno apskrities koordinatorė Loreta Jakinevičienė, iškelti ir patvirtinti kandidatai į Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus, vienmandatėje apygardoje Vytautas Kamblevičius, daugiamandatėje – Jurgita Šeržentienė.

 Partijos Tvarka ir teisingumas Birštono skyriaus informacija

20150825_195336

Užs. Nr. 052

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close