Ką mes veikėme Balbieriškio miestelio bibliotekoje?

Mažoje mokyklos bendruomenėje kiekvienos klasės mokiniai atidžiai stebi kitų klasių veiklas.Todėl, kai spalio 6 dieną 6/7 klasės mokiniai kartu su auklėtoja išvyko į miestelio biblioteką, vyresniesiems buvo labai smalsu, ką gi mes ten veiksime. Bibliotekininkės Editos Marcinkevičienės pakviesti mes ten nusprendėme pravesti pamoką kitaip. Nesišypsokite…šį kartą tikrai ne knygų skaityti ten ėjome…

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka įgyvendina projektą ,,Inovatyvių elektroninių paslaugų sklaida Prienų rajone. Projekto lėšomis įsigyti iPad planšetiniai kompiuteriai. Rajono bibliotekose mokiniai turi galimybę susipažinti su planšetinių kompiuterių privalumais ir galimybėmis, praktiškai panaudoti kuriant video filmukus, dalintis informacija tarpusavyje, fotografuoti ir redaguoti nuotraukas. Specialistų padedami mokiniai sužinojo apie planšetės naudojimą ne tik pramogoms ar laisvalaikio praleidimui, bet ir mokantis ieškoti informacijos internete, atlikti kūrybines užduotis. Mokiniams pažintinę pamoką vedė Prienų J.Marcinkevičiaus metodininkė Dalia Bredelienė, informacinio skyriaus vyresnioji bibliografė Jūratė Anankienė bei to paties skyriaus bibliografė-bibliotekininkė Ingrida Kazlauskienė. Techninių dalykų mokė bibliotekinių procesų inžinierius Tomas Revuckas. 6/7 klasės mokiniai pirmieji išbandė iPad planšetinius kompiuterius, tačiau nuo šiandien Balbieriškio miestelio bibliotekoje kartu su bibliotekininkėmis Angele ir Edita aktyvūs ir kūrybingi mokiniai turės galimybę filmuoti ir fotografuoti Balbieriškio miestelio ir apylinkių lankytinas istorines, vaizdingas vietas, architektūros paminklus ir sukurti filmą apie nuostabų gimtąjį kraštą.Ačiū už įdomią naudingą pamoką kitaip ir kitoje erdvėje.

Mokytoja Reda Valančienė

 klase

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close