Elektroninis laiškas pakeitė gyvenimą

Dabar Brigita draugų rate žinoma kaip bene didžiausia keliautoja. Moteris per metus į užsienį išvyksta bent tris kartus ir mėgsta išties itin aktyvų poilsį.

Tiesa, taip buvo ne visada. Pasak Brigitos, jos gyvenimą pakeitė ir aistrą kelionėms išugdė gautas elektroninis laiškas.

„Sykį blogos nuotaikos sėdėjau prie kompiuterio ir nusprendžiau pasitiktini elektroninį paštą. Jame radau kelionės pasiūlymą. Tuomet tikrai nebuvau didelė kelionių mylėtoja, bet pagalvojau, kad verta pabandyti. Man tikrai reikėjo kažko naujo, todėl ryžausi nusipirkti pateiktą pasiūlymą. Taigi, jau netrukus pas mane buvo avia bilietai ir aš skridau į Milaną“, – pasakojo Brigita.

Kelionė buvo tiesiog nepakartojama

Brigita teigia, jog visiškai nesigaili leidusis į šią avantiūrą. Kelionė į Milaną buvo tiesiog nepakartojama, o tai paskatino keliauti kur kas dažniau.

„Labai džiaugiuosi, jog tada išvykau į Milaną. Man ten labai patiko ir supratau, kad išties labai mėgstu keliavimą, tuomet man tarsi atsivėrė naujas gyvenimo lapas. Tikrai dėkoju Dievui, kad tuomet atsidariau elektroninį paštą ir radau tą pasiūlymą“, – atviravo Brigita.

Po šios kelionės Brigita į užsienį vėl vyko vos po dviejų savaičių: „Mane taip sužavėjo kelionė į Milaną, jog jau po dviejų savaičių susiradau kitą patrauklų pasiūlymą greitai.lt portale ir vykau į Lisaboną. Tuo metu man kaip tik buvo atostogos, tai kai grįžau į darbą bendradarbiai buvo tiesiog šokiruoti. Buvau sakiusi jiems, jog atostogausiu Lietuvoje, o gavosi taip, kad į užsienį per vienas atostogas išvykau net du sykius“.

Priima visus pasiūlymus

Anksčiau Brigita buvo namisėda, o dabar ji priima praktiškai visus spontaniškus pasiūlymus. Moteris sako, jog įsitikino, kad reikia priimti likimo atsiųstus šansus.

„Jeigu draugai man pasiūlo kur nors nuvykti aš visuomet stengiuosi priimti pasiūlymą. Nesvarbu, ar tai būna kelionė prie ežero ar tolima kelionė į užsienį. Jeigu tik yra galimybė, tai visada važiuoju, nes, kaip sakoma, gyveni tik vieną kartą, todėl bandau išnaudoti visas gyvenimo atsiųstas galimybes“, – šnekėjo Brigita.

Tiesa, moteris pripažįsta, jog dažniausiai pasiūlymus teikia būtent ji. „Nors ir mano draugai gana aktyvūs, tačiau turbūt aš dabar pati aktyviausia, – juokiasi Brigita. – Man visada nori kur nors lėkti, bėgti, tai tikrai daug važinėju tiek po užsienį, tiek po Lietuvą“.

Užsienyje sutinka naujus metus

Dar viena Brigitos tradicija – užsienyje švęsti naujuosius metus. Į svečią šalį per naujuosius metus ji vyko pastaruosius tris kartus, o tradicijos artimiausiu metu moteris laužyti neketina.

„Londonas, Praha ir Berlynas – šiuos tris miestus aplankau per naujuosius pastaraisiais metais. Tai šiais laikais labai paprasta, juk lėktuvų bilietai tikrai nekainuoja daug, o, pavyzdžiui, į Berlyną, tai aš apskritai važiavau su autobusu. Neketinu šios tradicijos laužyti ateityje, nes ji man tikrai labai patinka“, – pasakojo Brigita.

Šiais metais moteris ketina aplankyti Barseloną, ją ten kvietė pažįstamas vietinis gyventojas: „Šiemet jau turiu preliminarų naujųjų metų planą. Pažįstamas kvietė mane apsilankyti Barselonoje, ten aš dar nesu buvusi, todėl manau, kad šį pasiūlymą tikrai priimsiu. Reikės dar pasidomėti kaip ten skrydžiai, ar bus galimybė nuvykti tačiau manau, kad neturėtų kilti problemų. Girdėjau kad Lietuvoje vis labiau populiarėja mada naujuosius metus švęsti užsienyje, tai išties labai džiugu, nes pamatyti naujametinį šou skirtinguose kraštuose būna nepakartojama“, – pokalbį užbaigė Brigita.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close