Ir vėl, jau trečią kartą, kviečiame į Alfa kursą. Tai 12 kassavaitinių susitikimų su mokymu, bendravimu prie arbatos ir diskusijomis mažose grupelėse; ir vienas šeštadienis kurso viduryje.

Alfa kursas, prieš 38 metus pradėtas Didžiojoje Britanijoje, dabar jau yra išplitęs 169 šalyse, išverstas į 112 kalbų; Katalikų Bažnyčioje vyksta 65 šalyse. Lietuvoje pirmasis kursas įvyko 2002 metais. Apie 19 tūkst. lietuvių jau yra dalyvavę Alfa kurse. Šis kursas buvo labiau orientuotas į netikinčiuosius arba niekada ar retai besilankančiuosius bažnyčioje, tačiau praktika rodo, kad puikiai tinka ir praktikuojantiems katalikams, taip pat visiems, norintiems susipažinti su krikščionybe, ieškantiems gilesnės gyvenimo prasmės.

 

Mūsų parapijoje Alfa kursą pradėsime spalio 4 d., sekmadienį, Šv. Mišiomis 10 val. Pirmasis susitikimas spalio 5 d. 18 val. parapijos namuose. Šiame kurse po keletą mokymų sakys Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Teologijos fakulteto dekanas, teologijos mokslų daktaras Benas Ulevičius, Vilniaus universiteto dėstytojas, teologijos mokslų dr. Valdas Mackela ir kiti; kai kurie mokymai bus rodomi DVD.

Kursas yra nemokamas.

Norinčiuosius kviečiame registruotis tel. 8 650 79073 arba bite@wilara.lt (Danutė)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close