Konstitucijos egzaminas Birštono savivaldybėje

Egzaminas Birštono gimnazijoje prasidėjo 9 valandą, o savivaldybėje – 12 valandą ir truko 45 minutes. Šiemet laikyti egzamino susirinko tik 6 asmenys, tarp jų – ir gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius, savivaldybės darbuotojai. Politikų ir tarybos narių renginys nesudomino.

Visi egzamino dalyviai turėjo atsakyti į 30 klausimų. Į antrąjį etapą patenka tie, kurie teisingai atsako mažiausiai į 25 klausimus. Deja, Birštone tokių nebuvo.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

DSCF8751

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close