Nemuno vilnis skrodė Mokytojų dienos regata (GALERIJA)

Spalio 2 d. ant „Žiburio“ kalnelio startavo tradicinė, jau šeštoji Mokytojų dienos regata.

 

Į regatą šiemet nepabūgo atvykti dalyviai iš Jiezno, „Žiburio“, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijų bei Išlaužo pagrindinės mokyklos. Vėsią ir apniukusią dieną puikios nuotaikos nepritrūko nė vienam dalyviui.

 

Tradicinėse irklavimo varžybose vikingų laivais dalyviai turėjo įveikti dviejų kilometrų distanciją Nemunu – nuo „Žiburio“ kalnelio prieš srovę nusiirti už tilto, apiplaukti žymeklį ir jau pasroviui, su dvigubu greičiu grįžti atgal. Nors varžybose greitai išsiskyrė stipresnės ir silpnesnės komandos, tačiau varžybos ilgai neužtruko ir, rodės, kad daugeliui irkluotojų tai buvo gana paprasta užduotis.

 

Varžybose dėl Prienų rajono savivaldybės mero taurės pirmąją vietą užėmė „Žiburio“ irkluotojų komanda, kuri distanciją įveikė per 13 min. 51 sek., antrąją – Jiezno komanda, nuo lyderių atsilikusi vos 31 sekundę, trečiąją vietą užėmė Išlaužo komanda.

 

„Žiburio“ gimnazistų varžybose greičiausi buvo antrokai, antroje vietoje liko gimnazijos naujokai, o trečiokai ir ketvirtokai užėmė atitinkamai trečią ir ketvirtą vietas.

 

Pačių mokytojų varžybose laimėjo profesinis solidarumas. „Žiburio“ ir Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijų mokytojai finišavo kartu.

 

Po irklavimo varžybų savo mokytojų garbę moksleiviai galėjo apginti rąsto stūmimo ir žolės slidžių slidinėjimo varžybose. Čia atkakli kova užvirė tarp „Žiburio“ ir Jiezno gimnazistų. „Žiburio“ mokytojai, kiekvieną dieną besistengiantys padėti savo gimnazistams krimsti mokslus, su dideliu azartu bandė pagelbėti jiems ir stumiant rąstą, tiesa, nesėkmingai.

 

Tačiau susumavus rezultatus, abiejų rungčių nugalėtojų laurai atiteko žiburiečiams.

 

Akimirkomis tarp varžybų dalyviai bei žiūrovai noriai ragavo gardžios košės, klausėsi bendramokslių atliekamų dainų, dalyvavo Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro konkursuose bei pirmosios pagalbos mokymuose ir, žinoma, su puikia nuotaika bendravo tarpusavyje. Puiki nuotaika ir sportinis azartas visada jungia ne tik suaugusiuosius, bet ir moksleivius.

 

Regatą kasmet organizuoja Prienų „Žiburio“ gimnazija, o koordinuoja kūno kultūros mokytoja Dalia Šklėriūtė.

 

DSC_1471

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close