Į žemę atvykstančių Šv. Kalėdų laukia ir Veiveriai

Tikėdamiesi gražios šventės ir ramios žiemos, Veiverių miestelyje gražiausiais savos gamybos žaisliukais veiveriečiai draugiškai puošė Kalėdų eglutę. Puošmenų gamyboje dalyvavo ir vaikai, ir suaugę. Pas Gražiną Berezun vietos ir darbo užteko visiems, kas tik norėjo įsijungti į šią gražią akciją.

         Papuošta eglutė vis laukė, kada galės suspindėti lemputėmis ir iš toli didžiuotis savo dailiu aprėdu. Kad Kalėda nepraeitų pro šalį, ketvirtadienio vakarą švelniai sningant, didelis būrys veiveriečių rinkosi prie seniūnijos uždegti lemputes. Socialinės ministerijos lėšomis nupirkta muzikos aparatūra puikiai įgarsino adventines melodijas. Veiverių šokėjai sušoko keletą ramių šokių, o dainininkų balsai gražias giesmes skyrė artėjančioms šventėms. Su artėjančiomis šventėmis susirinkusius sveikino seniūnas, kuriam ir buvo patikėtas svarbiausias uždavinys- uždegti eglutės lemputes.  Šv Liucijos diena, dar vadinama Šviesos diena, labai tiko eglutei įžiebti-  juk šviesa labai reikalinga šiandien ne tik kiemuose, bet ir širdyse. D. Raslavičienė, J. Beikauskienė, O. Venckūnienė, S. Ditkevičienė, seniūnijos darbuotojai nuoširdžiai ruošdamiesi šiam vakarui buvo pilni vilties, kad eglutės šviesa nors mažu spindulėliu praskaidrins nuliūdusias širdis. Viliamės, kad skausmas, aplankęs kaimynų namus, mažės su kiekviena trumpėjančia diena. Tegul laukimo džiaugsmas visa šiluma apgaubia kiekvieną, o gerumas, pasidalintas su artimais ir tolimais, lai suteikia gyvybės tik geriems jausmams.

 Veiverių KLC direktorė        D. Venslovienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close