Akcija ,,Sveika širdis – gyvenimo džiaugsmas“ Prienų globos namuose (GALERIJA)

Pagal mirštamumą nuo širdies ir kraujagyslių ligų Lietuva užima vieną pirmaujančių vietų Europos Sąjungoje (ES). Siekdamas atkreipti dėmesį į svarbiausius širdies ir kraujagyslių rizikos veiksnius Prienų r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 29 d. Prienų globos namuose vykdė akciją „Sveika širdis – gyvenimo džiaugsmas“, skirtą Pasaulinei širdies dienai paminėti. Visi galėjo nemokamai atlikti bendrojo cholesterolio ir gliukozės tyrimus, įsivertinti kūno masės indeksą, riebalų ir skeleto raumenų procentinę dalį bei visceralinių riebalų lygį, pasitikrinti sveikatos žinias dalyvaudami viktorinoje. Teisingai atsakiusieji į klausimus laimėjo Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biuro įsteigtus suvenyrus: antistresines širdeles, tušinukus, raktų pakabukus ir puodelius. Įstaigos gyventojai ir darbuotojai noriai ir aktyviai dalyvavo akcijoje ir domėjosi gautais rezultatais. Po patikros paaiškėjo, jog keletui asmenų buvo nustatytas padidėjęs cholesterolio ir gliukozės kiekis kraujyje. Visiems dalyviams buvo išdalintos atmintinės su jų tyrimų rezultatais bei išsamiai paaiškinta, ką reikėtų keisti, kad rezultatai gerėtų.

 Parengė Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close