NATO oro policijos naikintuvai kilo keturis kartus

Rugsėjo 21–27 d. Baltijos valstybėse patruliuojantys NATO oro policijos naikintuvai kilo keturis kartus lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusius Rusijos karinius orlaivius.
Per praėjusią savaitę NATO naikintuvai tris kartus kilo atpažinti ir lydėti Rusijos karinį žvalgybinį orlaivį IL-20.
Du kartus IL-20 tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skrido pagal iš anksto suderintą skrydžio planą, išjungęs atsakiklį, palaikydamas ryšį su skrydžių valdymo centrais, trečią kartą – orlaivis skrido ne pagal planą, išjungęs atsakiklį, radijo ryšio nepalaikė.
Per minėta laikotarpį NATO naikintuvai taip pat atpažino ir lydėjo Rusijos karinį naikintuvą SU-27 ir transporto orlaivį An-26, kurie skrido be iš anksto suderintų skrydžio planų, išjungę autoatsakiklius, radijo ryšį palaikė.

KAM

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close