Judėjimo savaitės renginys Balbieriškio pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 21-27 dienomis Lietuvoje, kaip ir daugumoje Europos  šalių įvyksta 4-oji Judėjimo savaitė – MOOVE WEEK 2015. Antrus metus iš eilės Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja šiame renginyje, kuris skirtas Europos judėjimo savaitei paminėti. Tai Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos olimpinės akademijos organizuojama visuotinė akcija Lietuvoje.

Rugsėjo 25 d. į Balbieriškio miestelio parką susirinko Balbieriškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikai, 1-10 klasių mokiniai, mokytojai, tėvai. Visi jie atvyko smagiai pasportuoti, palenktyniauti ir palaikyti savo draugų. Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Stasys Valančius. Renginio koordinatorė mokyklos pavaduotoja ugdymui Danguolė Damijonaitytė visus dalyvius supažindino su taisyklėmis ir renginio eiga. Po to kūno kultūros mokytojas Vitas Rymantas Sidaravičius visus pakvietė pasimankštinti.

Pirmieji prie starto linijos išsirikiavo patys mažiausieji – ikimokyklinio ugdymo vaikai. Antrieji nekantriai starto laukė priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. 1-4 klasių mokiniai bėgo 250 m. O 5-10 klasių mokiniams teko pasivaržyti  500 m distancijoje. Džiaugiamės, kad bėgime savo jėgas išbandė ir mokytojai, mamytės ir močiutės.

Visiems prizininkams buvo įteikti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto diplomai.

Smagiai ir aktyviai pasportavę visi sugrįžome į mokyklą. Tikimės, kad šis renginys paskatins visus dar labiau sportuoti ir domėtis sveika gyvensena.

 Prienų r. Balbieriškio pagrindinės mokyklos 4 klasės kūno kultūros mokytoja Daiva Alaveckienė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close