Balbieriškio pagrindinėje mokykloje – „Eismo gyvatėlė“

                         Rugsėjo 21–spalio 2 dienomis Balbieriškio pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1–4 klasių mokiniai dalyvauja tarptautinėje Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centro vykdomoje kampanijoje-žaidime „Eismo gyvatėlė“. 76 vaikai drauge su auklėtojomis kasdien atlieka apklausą, kaip keliauja į mokyklą.

Kampanijos tikslas – pakeisti įpročius ir paskatinti vaikus į mokyklą keliauti darniai, siekiant geriau pažinti aplinką, susirandant naujų draugų, saugojant sveikatą.

  Dvi savaites mokiniai klijuos taškus prie plakato „Eismo gyvatėlė“, kai tik atkeliaus darniai: pėsčiomis, mokykliniu autobusu, automobiliu – „susikooperavus“ tėveliams pavežti ne tik savo, bet ir kaimyno, draugo vaiką.

                          Tikimės, kad mums pavyks pagerinti darnaus keliavimo į mokyklą rezultatus.

 Gražina Antanavičienė, Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close