home Gamta Miškininko dienos proga – generalinio miškų urėdo padėka

Miškininko dienos proga – generalinio miškų urėdo padėka

Kiekvienais metais trečią rugsėjo šeštadienį minima Miškininko diena. Profesinė šventė buvo pažymėta ir Prienų miškų urėdijos kolektyve. Didelių iškilmių ir šventės nebuvo, nes ta proga buvo suorganizuota kelionė į Rumuniją. Prienų miškų urėdijos urėdas Robertas Judickas pasveikino visus darbuotojus, palinkėjo sėkmės visuose darbuose, geros sveikatos ir ištvermės. Pasak urėdo, išskirti labai gerai dirbusius net nėra kaip, nes visi savo darbą atliko gerai, kruopščiai ir sąžiningai, tad reikia visiems ir padėkoti. Urėdas įteikė generalinio miškų urėdo padėkos raštą informatikos specialistui Klemensui Banioniui už gerai ir sąžiningai atliekamą darbą. DSCF8316

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close