Gyvenimas nusagstytas dainomis

Sako, kad lapkritis labai niūrus mėnuo. Tik ne tada, kai susirenka būrys linksmų, šviečiančiomis akimis žmonių. O kai daina skardena- negali nei pagalvoti, kad lapkritis liūdnas ir niūrus mėnuo.

Visada, kada į salę renkasi pagyvenusių žmonių kolektyvas „Viltis‘, dainos netyla, širdingi pokalbiai ,rodos, be perstojo tęstis galėtų. Renkasi jie dažnai, bet bendravimo kiekvienam jaunam pasimokyti reikėtų.

 Vieną lapkričio  dieną Veiveriuose seniūnijos salėje susirinkę senjorai džiaugėsi , kad yra pastebimi, matomi, kad visada atsiranda, kas juos paremia, supranta. Rodos, ne gimtadienį švęsti, o visiems šilumą dalinti susibūrė šie puikūs žmonės. Tikrai smagi proga- 10 metų kolektyvui „Viltis‘ bei ataskaitinis- rinkiminis susirinkimas. Visą renginį savo šypsenomis puošė Vilytė Stelmokienė ir Onutė Skučienė. Vilytė Stelmokienė, ne vieną prie dainos prišaukusi, pati tikriausiai su daina ir posmu jau gimė. Nuo pat gyvenimo Veiveriuose ji dainas traukė, eilėraščius rašė. Tokių šypsenomis ir meile lietuviškai dainai apdovanotų žmonių kupinas visas ansamblis. Juos pasveikinti  susirinko  bendruomenių atstovai, tarybos bei seimo nariai, ūkininkai, kultūros darbuotojai. Seniūnija labai džiaugėsi, kad iš visų vietų šventei buvo pasirinkta seniūnijos salė. Ilgai netilo prisiminimai, dainos prie gausaus vaišių stalo. Dirbti su tokiais aktyviais žmonėmis bus smagu ir gera energingai naujai išrinktai draugijos pirmininkei V. Butkevičienei.  Sėkmės jai ir sveikatos gražiam kolektyvui dar ne vienerius metus ….

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close