Ant prieniečių stalų – šių metų derliaus rekordai

Nors sausra neigiamai paveikė daugelio ūkininkų derlių, šiemet savo gėrybėmis dar labiau džiaugiasi šilumą mėgstančių daržovių augintojai.

Štai prienietės Zitos Gružienės ūkyje Ilgakiemio kaime užaugęs pomidoras stebina ne tik pačią šeimininkę, bet ir visus paėmusius jį į rankas.

Į redakciją pasididžiavimo vertą 1108 g pomidorą, kartu su keliais mažesniais, atvežė Vytautas Šerpenskas. Pasak jo, pomidorai ūkyje auginami ekologiškai, be cheminių trąšų. Šiuos pomidorus valgo ir patys ūkininkai, ir jų vaikai. Tačiau, pasak Vytauto, tuo sunkiai patiki aplinkiniai, tvirtindami, kad tokių pomidorų užauginti ekologišku būdu neįmanoma.

Nesenai rašėme apie dar vieną gražuolį pomidorą. Panašu, kad šių metų derlių skaičiuojantys ūkininkai labiau galės pasigirti įspūdingais darbo vaisiais, bet ne jų gausa.

DSC_5981

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close