„Žiburio“ gimnazistų video apie futbolą pateko tarp penkių geriausių filmų

Prienų „Žiburio“ gimnazistai Arūnas Bendoraitis ir Vytautas Mitkevičius, paskatinti gimnazijos mokytojų Dalios Šklėriūtės ir Ilonos Rasimavičienės, dalyvavo Lietuvos olimpinės akademijos organizuotame video konkurse „Sporto šakų pristatymas“. Vertinimo komisija, atkeipdama dėmesį į 3 min trukmės filmo sporto šakos pateikimą, originalumą ir meniškumą, išrinko penkis geriausius filmus.

Gimnazistų video apie futbolą buvo pripažintas vienu iš geriausių. Mokiniai buvo apdovanoti Lietuvos olimpinės akademijos diplomais ir asmeninėmis dovanomis.

Kviečiame pasižiūrėti: Arūnas Bendoraitis ir Vytautas Mitkevičius, Prienų „Žiburio“ gimnazija. „Trumpas pristatymas apie futbolą“

 https://www.youtube.com/watch?v=XNdf9krmiJg&feature=youtu.be

Nuotrauka Domanto Milaševičiaus

 12000122_908658582504895_566973589_n

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close