Neblaivūs vairuotojai rizikuoja savo ir kitų gyvybe

Rugsėjo 5-ąją Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato (toliau – Prienų r. PK) pareigūnai surengė saugaus eismo priemonę „Nevairuok neblaivus!“. Prienuose, Kauno ir Vilniaus gatvėse nuo 19.00 val. iki 22.00 val. buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas. Per policinę priemonę Prienų r. PK pareigūnai patikrino 96 transporto priemonių vairuotojus, surašė 6 administracinius teisės pažeidimo protokolus. Nustatyti du vairuotojai vairavę transporto priemones neblaivūs, vienam iš jų nustatytas 1,75 promilės girtumas, kitam – 0,62 promilės girtumas. Taip pat pareigūnams įkliuvo asmuo neturėdamas teisės vairuoti.

 Alytaus apsk. VPK Prienų r. PK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close