Pradėtas rengti teniso aikštynas

Rugsėjo 4 d. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas su administracijos direktoriumi apžiūrėjo prie Prienų kūno kultūros ir sporto centro pradėtą rengti lauko teniso aikštyną, kuriame bus dvi aikštelės, sienelė, skirta treniruotėms. Planuojama, kad dar šiais metais teniso aikštynas bus baigtas įrengti. Pasak direktoriaus A. Deltuvos, norėtųsi, kad kuo daugiau vaikų pamėgtų tenisą ir ateitų į centrą treniruotis.
Prienų r. savivaldybės informacija

tenisas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close