Vyksta pasiruošimas naujajam šildymo sezonui

Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorius E. Visockas nuvyko į naująją Prienų biokatilinę. Darbuotojai su naujuoju įmonės traktoriumi tvarkė biokurą, kuris bus naudojamas Prienų miesto centralizuotai tiekiamos šilumos vartotojams. Nuo rugsėjo 1 dienos visas Prienų rajono šilumos ūkis perimtas AB „Prienų šilumos tinklai“, kurios steigėja yra Prienų r. savivaldybė, todėl ypač svarbu, kad paruošiamieji darbai vyktų sklandžiai.

Prienų r. savivaldybės informacija

katiline

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close