Meras su vėžioniškiais aptarė vandens tiekimo problemas

Rugsėjo 2 d. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, Jiezno seniūnas A. Bartusevičius, mero patarėja J. Zailskienė vyko į Vėžionių žemės ūkio bendrovę, kur susitiko su jos vadovu Almantu Antanavičiumi. Buvo aptarta situacija dėl vandens tiekimo. Gyventojai merui skundėsi, kad vanduo tiekiamas su pertraukomis, atsiradę gedimai taisomi per ilgai. Bendrovės pirmininkas pripažino, kad neturi galimybių greitai sutvarkyti gedimų, ir džiaugėsi, kad padeda seniūnija bei patys gyventojai. Taip pat A. Antanavičius pateikė duomenis, kad didžioji dalis vandens vartotojų arba nemoka už vandenį, arba tai daro tik jo paraginti. Žinoma, buvo paminėti ir sąžiningai už vandenį mokantys vėžioniškiai.

Tą pačią dieną vyko ir susitikimas su Vėžionių kaimo bendruomene „Topolis“ (pirmininkė Irma Kereišienė). Žmonės su nuoskauda kalbėjo, kad seni vamzdynai, bendrovės neūkiškumas (bendrovė nesukontroliuoja, kas ir kiek vandens sunaudoja, nesurenka pinigų, trūksta darbuotojų) trukdo normaliam vandens tiekimui. Bendrovės vadovas teigė, kad tikrai atiduotų vandentiekio vamzdynus gyventojams, jei tik jie norėtų ir išsigręžtų vandens gręžinį. Meras A. Vaicekauskas pritarė, kad reikia pradėti dialogą dėl vamzdyno perdavimo gyventojams, o kol vyks darbai, prie kurių pasižadėjo prisidėti ir savivaldybė, vanduo gyventojams turi būti tiekiamas. Taip pat meras pabrėžė, kad būtina visiems vartotojams mokėti už paslaugą. Nors ir gyventojai, ir bendrovė turėjo priekaištų vieni kitiems, tačiau didžiausia problema – atviro bendravimo ir bendradarbiavimo nebuvimas. Tikimasi, kad po šio susitikimo ir bendruomenės ryžto perimti vandentiekį, vandens tiekimo problemos po truputėlį bus pradėtos spręsti.

Prienų rajono savivaldybės informacija

DSC_0355 - Copy

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close