Kviečiame Prienų r. savivaldybės jaunimą savanoriauti

Kviečiame jaunimą savanoriauti organizuojant įvairius Prienų r. savivaldybės renginius – šventes, muges, sporto varžybas ir kt.

Savanoriaudami jūs praktiškai išbandysite renginių organizavimo veiklos sritis, susipažinsite su naujomis darbo aplinkomis, įgysite bendravimo ir savanoriško darbo patirties, organizavimo įgūdžių, rasite naujų draugų.

Rytų išmintis teigia, kad net ir tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo pirmo mažo žingsnio. Tad kviečiame drąsiai žengti tą žingsnį!

Klauskite, registruokitės. Pirmoji registracija skelbiama iki  rugsėjo 7 d. tel. 8 683 69278 arba el. paštu adomas@prienai.lt

 

ik1n9w11055

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close