Prezidentė pasveikino Lietuvos irkluotojus iškovojusius sidabro medalius

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Saulių Ritterį ir Rolandą Maščinską, pasaulio irklavimo čempionate Prancūzijoje, dviviečių valčių klasėje iškovojusius sidabro medalius.

Pasak Prezidentės, sportininkų pelnytas medalis ir olimpinis kelialapis sustiprino pasididžiavimą Lietuva ir jos žmonių laimėjimais.

„Dėkoju Jums, kad tęsiate šlovingas Lietuvos irklavimo tradicijas. Jūsų ilgametė sėkmė prisideda prie irklavimo sporto populiarinimo Lietuvoje ir naujų talentų ugdymo”, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė irkluotojams palikėjo sėkmės bei ištvermės ir puikaus pasiruošimo Rio de Žaneiro olimpiadai.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close