Prienuose – naujos šiukšliadėžės

Lapkričio mėnesį Prienų viešose erdvėse – prie autobusų stotelių, parduotuvių bei kitose vietose – atsirado naujos metalinės dėžės šiukšlėms.

Prienų rajono savivaldybės Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyr. specialistės Ilonos Ramanauskienės teigimu, iš viso Prienų mieste buvo pastatyta 30 naujų šiukšliadėžių. Jos nupirktos iš Aplinkos specialiosios rėmimo programos lėšų ir savivaldybei atsiėjo 16 tūkst. litų.

Pasak vyr. specialistės, šiukšliadėžės buvo pastatytos tikintis, kad gyventojai dar labiau rūpinsis miesto švara ir nemėtys šiukšlių, kur papuola. Dėžių angos yra pritaikytos ir nuorūkai užgesinti, ir šiukšlėms įmesti. Manoma, jog tokios šiukšliadėžės ilgiau tarnaus, kadangi jos yra aukštesnės, masyvesnės, be to, ir sunaikinti jas bus sunkiau, nes yra iš nedegaus plieno ir pritvirtintos prie grindinio specialiais kaiščiais.

Šiukšliadėžes pastatė ir jų aptarnavimu rūpinsis UAB „Prienų butų ūkis“.

Roma Sinkevičiūtė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close