Tarptautinio konkurso laureatės – A. Kučingio meno mokyklos moksleivės!

Fortepijoninių ansamblių konkurse 6 ir 8 rankoms (kai vienu fortepijonu groja 3 arba 4 muzikantai) Bavarijos muzikos akademijoje Marktoberdorfe (Vokietija), Veiverių Antano Kučingio meno mokyklos fortepijono skyriaus mokinės Mingailė Skiečiūtė, Paulina ir Faustė Simonavičiūtės laimėjo 1 vietą! Moksleives paruošė mokytojos Rūta Bimbaitė ir Renata Morkūnienė.


Konkursas yra labai populiarus – dalyvauja ansambliai iš viso pasaulio. Vertinimo komisijoje dirba pasaulinio garso fortepijoninės muzikos profesionalai – žymūs atlikėjai bei pedagogai. Šiemet konkurse rungėsi ansambliai iš Europos, Kinijos, Korėjos, Kanados. Juo vertino ekspertai iš Italijos, Honkongo, Japonijos, Olandijos, Kanados, JAV.
Tai didelis mažos mokyklos  pasiekimas ir įvertinimas tarptautinėje erdvėje.
Nuoširdžiausi sveikinimai jauniesiems talentams ir jų mokytojams!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close