Protų mūšis: „AIDS: geriau žinoti“

Gruodžio 1-oji – Pasaulinė AIDS diena. Šia proga – lapkričio 30 d. (penktadienį) Pasaulinės AIDS dienos išvakarėse Balbieriškio pagrindinės mokyklos mokiniai prisijungė prie protų mūšio iniciatyvos „AIDS: geriau žinoti“.

Mokinių tarybos atstovės Neringa ir Karolina subūrė 2 komandas po 10 asmenų. Siekdami sutelkti visą bendruomenę į komandas pasikvietė ne tik mokinius, bet ir mokytojus bei tėvus. Kiekviena komanda susigalvojo komandos pavadinimą ir išsirinko savo kapitoną. Taigi rungėsi,,Svirbeliai“ ir ,,Raudonieji protai“

                      Renginio vedančioji mokytoja Reda  pristatė kokia proga vyksta šis žaidimas, papasakojo, kada ir kaip pradėta minėti ši diena (pagalbinė medžiaga buvo pateikta skaidrėse ir prisegtuose papildomuose dokumentuose). Klausimui atsakyti buvo skiriama  nuo 1,5 iki 3  min. Minimalia vieno taško persvara laimėjo ,,Svirbelių“ komanda, nes šios komandos sudėtis buvo gana įvairi savo amžiumi nuo 1metukų iki senjorų.Žaidimo metu nebuvo galima „nusirašinėti“: naudotis internetu ar skambinti draugams, pagalbininkams.Aktyviai į žaidimą įsijungė ir sirgaliai.Visi mokiniai ir mokytojai palaikydami savo komandas segėjo raudonus kaspinus – AIDS simbolius. Geriausi žaidėjai ir aktyviausi sirgaliai buvo apdovanoti saldžiais prizais.Šiuo renginiu mokykloje prasidėjo prevencinių renginių savaitė, kuri tęsis iki gruodžio 7 dienos.

Mokytoja Reda Valančienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close