9-asis Vytauto Grigaravičiaus kovų turnyras „Kovos 2012“

Gruodžio 8-ąją (šeštadienį) 18 val. Alytuje esančiame muzikiniame, pramogų ir laisvalaikio klube „Voro fortas“ (Pramonės g. 1) rinksis tituluočiausi ir geriausi pareigūnai, tarnautojai ir kariai, kurie įvairiose kovų menų šakose kausis dėl geriausiojo „Kovos 2012“ turnyro kovotojo vardo.

 

Renginyje gyvai koncertuos legendinės roko grupės „Poliarizuoti stiklai“ muzikantai.

Iki 22 val. renginys nemokamas, vėliau koncertuos DJ‘ėjus ir hip-hop‘o atlikėjas Alekna, demonstruodamas ypatingą garso kokybę (po 22 val. renginys skirtas asmenims nuo 18 metų).

 

 Viešoji įstaiga „LT Imperator“, Alytaus policijos sporto klubas „Aukuras“ ir Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, puoselėdami tradicijas, organizuoja 9-ąjį Vytauto Grigaravičiaus kovų turnyrą „Kovos 2012“.

Alytaus miesto bendruomenė ir svečiai išvys garsius kovotojus, Europos ir pasaulio čempionus, prizininkus Sergejų Grečicho – Viešojo saugumo tarnybos (toliau – VST) Vilniaus dalinio pareigūną, daugkartinį pasaulio kovinio sambo čempioną, Karolį Baužą – šių metų olimpinių žaidynių dalyvį, VST Kauno dalinio pareigūną, daugkartinį Europos dziudo čempionatų nugalėtoją ir prizininką, Tomą Svidrių – Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūną, MMA (mišrūs kovos menai) turnyrų dalyvį ir nugalėtoją, Latvijos „Cage“ turnyro laimėtoją ir daugelį kitų kovotojų. Taip pat žiūrovai pamatys stipriausias vaikų dziudo komandas, kuriose susikaus berniukų ir mergaičių imtynininkai dėl specialiai dailininko Danieliaus Ramelio sukurtos pereinamosios Vytauto Grigaravičiaus taurės. Lietuvos vaikų dziudo komandai atstovaus daugkartiniai šio turnyro nugalėtojai ir prizininkai – Vilniaus Pelėdos klubas. Jų varžovai – Baltarusijos Gardino dziudo klubo vaikų komanda.

 

                                 Prisiminkime nuo ko gi viskas prasidėjo…

 

Pasak Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Personalo skyriaus fizinio ir kovinio parengimo grupės vyresniojo specialisto Edmanto Svirinavičiaus, išskirtinis renginys Alytuje atsirado, kai 2003-iųjų balandžio 9-ąją tuometinis vidaus reikalų ministras pasirašė įsakymą, kuriuo nuo pareigų nušalino Lietuvos policijos generalinį komisarą V. Grigaravičių (alytiškiams geriau žinomą kaip buvusį Alytaus miesto ir rajono policijos komisariato vadovą). Tuo metu per Lietuvą nuvilnijo nepasitenkinimo banga. Vieni pareigūnai, protestuodami nusprendė į tarnybą eiti be kepurių, kiti – su jaunimu rinkosi prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros, palaikydami tuo metu šalies policijai vadovavusį generalinį komisarą. O keletas Alytaus miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnų, aktyvių Alytaus miesto fizinio parengimo ir sporto klubo „Aukuras“ narių, išreiškė paramą, įsteigdami V. Grigaravičiaus taurę, ir suorganizavo Lietuvos policijos pareigūnų dziudo varžybas. Jų tikslas – pažymėti Alytaus policijai vadovavusio V. Grigaravičiaus didelį indėlį į policijos komisariato veiklą šiame krašte, plėtojant kolektyvo vidinės komunikacijos ir sporto tradicijas, bendradarbiavimą su visuomene. Dabar ši palaikymo akcija, virtusi tradiciniu tarptautiniu kovų turnyru, vienijančiu visus pareigūnus, tarnautojus, karius ir visuomenę.

„Teisėsaugos bendruomenė didžiuojasi, kad, laikui bėgant, renginys tapo didelio masto turnyru, kurį ne pirmus metus globoja Alytaus miesto savivaldybė, palaiko verslininkai, visuomeninės organizacijos“, – pabrėžė E. Svirinavičius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close