Anglų kalbos Abėcėlės šventė

Gegužės 3 –iąją Klebiškio pagrindinėje mokykloje vyko antrokų anglų kalbos Abėcėlės šventė. Ši šventė mūsų mokykloje jau skaičiuoja devintus metus, o ją organizuoja anglų k. vyr. mokytoja Virginija Ulinauskienė.


Anglų kalbą mokėmės pirmus metus, bet jau pažįstame visas anglų kalbos raides, mokame trumpai prisistatyti, angliškai skaičiuoti iki 10, galime pasakyti spalvų pavadinimus, pažįstame vadovėlio herojus. Taip pat jau mokame kelias skanduotes bei eilėraščius.
Norėdami parodyti, ką išmokome per metus, visus sukvietėme į salę ir pasveikinome eilėraščiu ,,Good morning“, linksmai sudainavome dainelę ,,Hello and welcome“, o tada, pasipuošę gražiomis karūnėlėmis, kurias padėjo pasigaminti mūsų mokytoja Rita Juodienė, eilėraštukais kiekvienas pristatėme raides, trumpai papasakojome apie save ir sušokome ratelį ,,What‘s your name?“ Visiems labai patiko daina su judesiais ,,Skidamarink-a –dink“ , taip pat parodėme, kad mokame atsakyti į klausimus apie mūsų mėgiamus vadovėlio herojus. Susirinkusiuosius pralinksminome žaidimu apie plaktukus ,,Peter hammers“. Du antrokai suvaidino dialogą, kuris dar kartą parodė, kad jau mokame angliškai susikalbėti. Pabaigai šaunieji antrokai linksmai pašoko ,,Rancho Gonzales“.
Žinoma, šventės metu dar ne viską parodėme, bet sulaukėme daug šiltų pagyrimų iš mokyklos direktoriaus Jono Kirkliausko, kuris visiems antrokams įteikė pirmųjų anglų k. mokymosi metų sertifikatus, o mokytoja V.Ulinauskienė dar padovanojo spalvinimo knygelių kalendoriukų ir net tortą. Muzikine dovana visus nustebino dešimtokė Miglė Černevičiūtė ir devintokas Kasparas Degutis, gyvai sudainavę anglišką dainą. Sakome mokytojai V. Ulinauskienei ,,thank you very much“, kad mus taip kantriai mokė anglų kalbos, išmokė ne tik daug žodžių, bet ir skanduočių, žaidimų, šokių, dainų, kuriuos linksmai kartojame net ir sugrįžę namo po pamokų, o angliškais žodžiais erziname senelius, kurie visai nemoka anglų kalbos.

Klebiškio pagrindinės mokyklos 2-os kl. mokinė Iveta Šaviraitė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close