Sporto šventėje iškovoti prizinę vietą nebuvo sunku

Birželio pabaigoje vykusi Prienų rajono sporto šventė šįkart negalėjo pasigirti gausiu sportininkų būriu. Net keliose varžybose prizines vietas išsidalino visi jų dalyviai.

Merginų iki 19 m. amžiaus teniso varžybose prizines vietas išsidalino visos trys šios grupės sportininkės: pirmoji vieta atiteko Aleksandrai Sulžickaitei, antroji – Vaidai Gusaitei, trečioji – Urtei Tamošiūnaitei. Moterų grupėje iš 4 dalyvių pirmąją vietą iškovojo Lina Aleknavičienė, antrąją – Kristina Kuzmickienė, trečiąją – Jugita Bucevičienė. Gausesnėje vaikinų grupėje pirmos vietos medaliu pasipuošė Tautvydas Mikušauskas, antros – Nerijus Pūras, trečios – Edgaras Gelšvortas.

Biliardo varžybose taikliausias buvo Virginijus Mažeika, jam nusileido Regimantas Jurčiukonis bei Nerijus.

Badmintono varžybose muselę atmušti geriausiai sekėsi Aurelijui Šarauskui. Jam nusileido Dovilė Kuzmickaitė ir Rasa Radžiūnaitė.

10–13 metų grupės gatvės futboliuko 3 prieš 3 varžybose nugalėjo „Tigrai“ (Tomas Vilkas, Aivaras Joneliūnas, Matas Šyvokas, Alvaras Zagurskas), antroje vietoje liko „Raudonieji velniai“ (Matas Revuckas, Dovydas Juodsnukis, Reinas Batutis), trečioje – „Triguba grėsmė“ (Ilja Sogačiov, Augustas Bagirskas, Domantas Pempė, Kristupas Banionis). 18 m. ir vyresnių grupėje vėlgi apdovanojimus išsidalino visos užsiregistavusios komandos: 1 vieta – „Škacai“ (Tomas Jonyka, Justas Šerkšnas, Lukas Zagurskas), 2 vieta – „Žvėrys“ (Remigijus Savičius, Donatas Mekionis, Julius Strampickas), 3 vieta – „Ernas“ (Robertas Ratkevičius, Virmantas Šabasevičius, Rimvydas Iškauskas).

Daugiau dalyvių susirinko į krepšinio varžybas. Mažiausioje – moterų– grupėje taikliausiai į krepšį mėtė „Ramunės“ (Gailė Kudžmaitė, Miglija Žalkauskaitė, Saulė Liesytė). Joms nusileido vienintelės priešininkės – „Pūkio“ komanda (Kamilė Šeškutė, Kornelija Mulajevaitė, Smiltė Petronytė). 1999–2000 m. gimusių vaikinų grupėje nenugalimi buvo „Riešiukai“ (Klaidas Chadakauskas, Raidas Stadalius, Rokas Valinčius), jiems nusileido „Ilgi“ (Ignas Pikas, Robertas Jonaitis, Povilas Kaciumičius), o pastariesiems – „Bebrai“ (Lukas Vainikevičius, Orestas Aleksynas, Ernestas Mankauskas). 1997–1998 m. gimusių vaikinų grupėje varžovus pranoko „Dar nesugalvojom“ (Tadas Kizevičius, Tautvydas Paplauskas, Paulius Kizevičius). Antroje vietoje liko „Alfa“ (Tautvydas Daugėla, Simonas Gailius, Liutauras Gavelis, Tomas Smolskas ), trečioje „Kaimiečiai“ (Kristijonas Vitulskis, Arnas Tilindė, Gediminas Buinickas). Daugiausiai dalyvių, net 11 komandų sulaukusioje 1981–1996 m. gimusių vyrų grupėje visus priešininkus įveikė „Peteliškės“ (Evaldas Šerpenskas, Mantvydas Gečionis, Tautvydas Žioba, Rokas Marcinkevičius), jiems nusileido „Paprasti“ (Dainius Palčiauskas, Raimondas Sadauskas, Eligijus Ašmenas), o trečioje vietoje liko „Stadionas“ (Karolis Aldakauskas, Vytautas Vaikšnis, Edgaras Veintgertneris).

Smiginio varžybose nugalėjo Giedrius Labanauskas, mažiau taiklus buvo Vaidas Kupstas, o trečioje vietoje liko Algimantas Matulevičius.

Pingpongo varžybose iš keturių dalyvių vienintelę prizinę vietą iškovojo Benjaminas Kupstas.

Vis populiarėjančiose ir į krepšinio populiarumą besikėsinančiose paplūdimio tinklinio varžybose du prieš du, merginų grupėje, vikriausios buvo „Ackarikės“ (Erika Sinkevičiūtė, Ieva Stalevičiūtė), joms nusileido „Dream Team“ (Karina Bendinskaitė, Greta Brūzgaitė), o trečioje vietoje liko „Migvik“ (Miglė Tarasevičiūtė, Viktorija Kuliučionytė). Vaikinų grupėje po smėlį greičiausiai bėgiojo „KK“ (Martynas Atkočaitis, Karolis Naujalis), antroje vietoje liko „LM“ (Mindaugas Šalčius, Laimutis Simanaitis), trečioje – „GIDONAS“ (Lukas Milašauskas, Dainius Šabaras).

Tradicinis bėgimas „Birštonas–Prienai“, kaip ir visuomet, pritraukė ypač gausų bėgikų būrį – šiemet net 169. Vyrų grupėje 10 km greičiausiai įveikė Valdas Dopolskas iš Vilniaus, jam nusileido prieniškis Marius Žiūkas. Moterų grupėje greičiausiai finišą pasiekė Loreta Kančytė iš Kauno. Bėgime ypač gerai sekėsi ir mūsų kraštiečiams. 5 km moterų grupėje antrąją vietą iškovojo kraštietė Livija Vilkaitė, trečioje liko Gerda Marcinkevičiūtė. Na, o moterų 3 km grupėje pirmoji vieta atiteko Agnei Černiauskaitei, vyrų grupėje Mantas Pagirys atbėgo antras, o Kristupas Zeleniakas – trečias.