Draugiškame turnyre susitiko Prienų ir Birštono jaunieji stalo tenisininkai

Lapkričio 18 d. Prienų kūno kultūros ir sporto centro didžiojoje salėje įvyko stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo 10 sportininkų iš Prienų rajono ir Birštono savivaldybių.

Pirmą kartą surengtame vaikų stalo teniso turnyre, kurį organizavo Prienų ir Birštono sporto centrai, dalyvavo keturi Birštono sporto centro trenerės Audronės Šidiškienės ir šeši prieniečio Lino Žilevičiaus auklėtiniai. Nors prieniškiai stalo tenisininkai treniruojasi vos pusmetį, jie ne tik nenusileido didesnę patirtį turintiems birštoniškiams, bet ir parodė ženklią pažangą. Finaliniame susitikime I-III vietas pasidalino Prienų KKSC sportininkai: Kasparas Gudaitis, Povilas Juškevičius ir Karolis Brūzga.

Pasak Prienų KKSC trenerio L. Žilevičiaus, nuo kovo mėnesio tarp jo treniruojamų vaikų susiformavo 20 aktyviai besitreniruojančių ir akivaizdžią pažangą rodančių sportininkų grupė. Jaunieji tenisininkai jau dalyvavo keturiuose turnyruose Prienų rajone ir Kaune.

Šiame turnyre dalyvavę stalo teniso entuziastai ir jų treneriai džiaugėsi organizatorių sudarytomis sąlygomis ir galimybe jauniesiems sportininkams tobulinti savo įgūdžius. Vaikų stalo teniso turnyrai skatina sportininkų norą tobulėti, siekti meistriškumo. Kartu prisideda prie stalo teniso populiarinimo abiejose savivaldybėse – ypač tarp jaunimo.

Susitikimo Prienuose dalyviai kalbėjo nekantriai laukiantys naujų turnyrų, o L. Žilevičius ir A. Šidiškienė pažadėjo savo auklėtiniams kitame turnyre kartu su jais dalyvauti dvejetų varžybose.

 

Informaciją parengė Roma Sinkevičiūtė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close