Svečiuose- kaimyninės mokyklos atstovai

Visada miela ir malonu sulaukti kvietimo bendradarbiauti. Kaimyninės, vos už 10 kilometrų įsikūrusios, Alytaus rajono  Ūdrijos pagrindinės mokyklos mokytojų metodinė taryba pasiūlė pasidalinti gerąja patirtimi su mūsų mokyklos mokytojais.

                      Pirmas susitikimas įvyko Balbieriškyje, mūsų mokykloje. Mokyklos direktorius Stasys Valančius surengė ekskursiją po mokyklą. Viešnios iš Ūdrijos pagrindinės mokyklos pabuvojo mokyklos muziejuje, bibliotekoje,  kabinetuose, aktų bei sporto salėse. Ir, žinoma, abiejų mokyklų ir Kunigiškių pagrindinio ugdymo skyriaus  metodinių tarybų atstovai susėdo nuoširdžiai diskusijai. Aptarėme aktualius darbus- mokyklų strateginių bei veiklos planų  rengimo patirtį, metodinių  tarybų organizuojamą veiklą,  pasiguodėme mažėjančiu mokinių skaičiumi miestelių mokyklose. Pasidžiaugėme mokytojų  atvirų, integruotų  ar netradicinių pamokų organizavimo galimybėmis  mokyklose. Atradome bendrų pažįstamų ar buvusių mokinių. Geografijos mokytoja Monika dirba abiejose bendrauti panorusiose mokyklose.

                       Susitarėme tęsti abipusį bendradarbiavimą tarp mokyklų. Dabar mes vyksime į svečius.

 

                                                                            Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriaus

                                                                            pavaduotoja ugdymui Gražina Antanavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close