home Sportas Graplingo imtynių taurės pirmenybėse – prieniečių pergalės

Graplingo imtynių taurės pirmenybėse – prieniečių pergalės

Gegužės 16 d.  Šakiuose vyko Lietuvos atviros graplingo imtynių taurės pirmenybės, kurias organizavo Lietuvos graplingo federacija kartu su Šakių sporto klubu „Audra“. Varžybose dalyvavo apie 160 sportininkų iš visos Lietuvos.    Sportininkai kovojo šešiose amžiaus grupėse: U-13, U-15, U-19, suaugusių pradedančiųjų, suaugusių pažengusių bei veteranų. Tarp keturiolikos šalies sporto klubų pirmenybėse varžėsi ir Prienų kūno kultūros ir sporto centro bei sporto klubo „Vėjas“ treneris, mišrių kovų menų profesionalas Rokas Stambrauskas ir jo auklėtinis Karolis Mazauskas, atstovavę klubui „Vėjas“. Net ir tarp klubų nelikę gale, individualiose kovose abu prieniečiai užtikrintai laimėjo visas kovas ir tapo savo amžiaus grupių svorio kategorijų čempionais: Karolis Mazauskas – jaunimo U-19 (gim. 1996–1997 m.) grupėje, 72 kg svorio kategorijoje; Rokas Stambrauskas – veteranų (35 metų ir vyresnių) grupėje, +85 kg svorio kategorijoje. Pasak kovotojo profesionalo R. Stambrausko, Lietuvoje populiarėja tokios gana jaunos sporto šakos arba kovų menų stiliai kaip graplingas, braziliškasis džiu-džitsu, jų lygis per keletą metų labai pakilo ir kiekvienose varžybose vis kyla. „Be to, atėjo laikas, kai lyderių jau negali prognozuoti kaip anksčiau, kai pergales skindavo vieno ar dviejų garsių klubų sportininkai. Karolis akivaizdžiai parodė, kad ir iš mažo miesto klubo atvažiavęs sportininkas gali nugalėti. Visas tris savo kovas jis laimėjo skausmingais veiksmais“, – kalbėjo auklėtinio pergale patenkintas treneris. Vertindamas vieną po kito savo laimėjimus pirmuosiuose graplingo turnyruose, R. Strambrauskas užsiminė galbūt artimiausiose varžybose pabandysiąs startuoti ne veteranų, o vyrų grupėje, kur varžosi daugiau aukšto meistriškumo kovotojų. Paklaustas apie ateities planus, treneris prasitarė, kad rudenį Prienuose ketinama organizuoti kovų menų pagal įvairias taisykles čempionatą. Todėl visą artėjančią vasarą vyks intensyvus pasiruošimas ir, jeigu viskas palankiai klostysis, savo mieste išvysime didelį ir puikų renginį. Trenerio R. Stambrausko pamąstymais, čempionate turėtų startuoti 5–6 jo auklėtiniai. KArolis

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close