Lietuvių grupė „Garbanotas Bosistas“ sėkmingai pasirodė Didžiosios Britanijos festivalyje

Lietuva pirmą kartą dalyvavo viename reikšmingiausių Europos muzikos industrijos renginių – festivalyje „The Great Escape“. Gegužės 14-16d. Braitone, Didžiojoje Britanijoje vykusiame renginyje pasirodyti buvo pakviesta vilniečių grupė „Garbanotas Bosistas“.
Lietuviai festivalyje pasirodė du kartus, – ,,The Unitarian Church” gegužės 15d. ir ,,The Hope and Ruin” gegužės 16d. Vienas koncertų buvo jungtinis Liuksemburgo, Bulgarijos ir Lietuvos muzikos industrijų pristatymas,– tai buvo vienintelis toks šalių bendradarbiavimas visoje festivalio programoje. Grupės pasirodymą stebėjo ,,The Orchard“ įkūrėjas ir vadovas Scott Cohen, Dan Owen vadybininkas Richard Pattison, ,,Smoky Carrot“ įrašų kompanijos vadovas Pete Dyson ir kt.
Po abiejų koncertų žiūrovai aktyviai pirko albumą bei klausė, kada ,,Garbanotas Bosistas” vėl sugrįš į Jungtinę Karalystę. Pati grupė džiaugiasi geromis klausytojų emocijomis koncerto metu:
,,Kolkas mes nelabai žinom, kas buvo žmonės, kurie mūsų klausė, bet atrodo, kad jie klausė. Atrodo, kad tam ir groji. Smagu pagroti šalyje, kurioje prasidėjo daug dalykų, kuriais gyvename. Kartais atrodo, kad trūksta visai nedaug ir vėl prasidės. Vieniems ar kitiems, bet tikrai prasidės. Visatos centras tuo ir žavus, kad niekas niekad nežino, kur jis.” pasakojo grupės gitaristas Mantas Joneikis.
„Garbanotas bosistas“ – „Places, Planes and Trains“: https://soundcloud.com/garbanotasbosistas/places-planes-and-trains
Atstovauti mūsų šalį festivalyje TGE teisę turi Lietuvos muzikos agentūra “Bold Affair”. Šios agentūros dėka grupė “Garbanotas Bosistas” jau pasirodė Slovėnijoje vykusiame panašaus pobūdžio festivalyje MENT vasario mėnesį. Agentūros vadovė Julija Šredersaitė, turinti daugiametės patirties D. Britanijos muzikos industrijoje, teigia: ,,“The Great Escape” festivalio nauda grupei turėtų pasijusti netolimoje ateityje. Realu, kad grupė sulauks daugiau pasiūlymų koncertuoti užsienyje ir bendradarbiauti su kitų šalių atlikėjais.”
Scott Cohen dirbantis su grupe ,,Dum dum girls” “Garbanoto Bosisto” klausė jau antra kartą. Po pirmo jų pasirodymo festivalyje MENT jis patarė grupei keletui mėnesių atvažiuoti į Londoną ir surengti kiek įmanoma daugiau koncertų bei pritraukti kuo daugiau vietinių industrijos žmonių. Jo manymu, grupė išsiskiria įdomiu vokalisto balso tembru ir unikalia pasirodymo emocija, kuri išlaiko klausytojų dėmesį viso pasirodymo metu – o tai yra vienas svarbiausių dalykų sėkmei muzikos versle užtikrinti.
Dešimtą kartą vykęs „The Great Escape“ festivalis laikomas vienu svarbiausių metų įvykių muzikos industrijos pasaulyje. Kelias dienas trunkančiame renginyje pristatoma naujausia populiarioji muzika bei tarptautinės rinkos tendencijos. Čia kasmet susirenka įtakingiausi muzikos industrijos atstovai, tarptautiniai agentai, prodiuseriai, didžiųjų festivalių organizatoriai.
„The Great Escape“ festivalis yra padėjęs muzikinės karjeros pagrindus tokioms šių dienų žvaigždėms, kaip Adele, Ellie Goulding, John Newman, grupėms „Mumford and Sons“, „Kasabian“, „The XX“, „Chase & Status“ ir daug kitų.

Photo_Tomas_Lukšys_3

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close