home Švietimas Vaikų dienos užimtumo centro penkerių metų jubiliejaus proga pasodinti penki ąžuoliukai (GALERIJA)

Vaikų dienos užimtumo centro penkerių metų jubiliejaus proga pasodinti penki ąžuoliukai (GALERIJA)

Antradienį Prienų bendruomenės vaikų dienos užimtumo centras pažymėjo penkerių metų sukaktį. Ta proga Žvėrinčiaus miške buvo pasodinti penki ąžuoliukai.   Ąžuoliukų sodinimo akcijoje galima buvo matyti ne tik vaikus, bet ir mamas, visuomet, bet kokiuose darbuose, kartu esančius savanorius ir rėmėjus, garbingus svečius. Kiekviena grupelė pasodino po vieną ąžuoliuką. Vaikų laiškelius, sudėtus į mažą dėžutę, savo šaknimis apglėbė dar gležnos vieno iš penkių ąžuoliukų šaknys. Jas maitins ir stiprins ne tik pavasarinis lietus, bet ir nuoširdūs vaikų palinkėjimai sau ir savo centrui. 2010 metų vasario 10 d. viename iš buvusios Prienų jaunimo mokyklos pastatų, mažytėje patalpoje, atidarytas Prienų bendruomenės vaikų dienos užimtumo centras (VDUC) nuo būrelio vaikų užaugo iki didelio būrio vaikų, šeimų ir savanorių, talkinančių centre. Prasminga, kad ir Prienų bendruomenės VDUC atidaryme, ir penkerių metų jubiliejaus minėjime dalyvavo tas pats Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, atvykęs pasveikinti VDUC bendruomenę, pasidžiaugti bendruomeniškais, buriančiais, dirbančiais iš idėjos žmonėmis, visuomenei reikalinga, svarbia jų veikla. Meras linkėjo geros kloties, naujų projektų, pažadėjo toliau bendrauti ir pagal galimybes padėti bei remti gražias centro iniciatyvas. „Tegul auga Lietuvos vaikai! Tegul auga ąžuolai!“, – linkėjo VĮ Prienų urėdijos Birštono girininkijos eigulys Virginijus Kazlauskas ir girininko pavaduotojas Nerėjus Asipavičius, ąžuoliukų sodinimo akcijos idėją pasiūliusi VDUC savanorė, Birštono Nemuno kilpų regioninio parko specialistė Larisa Šaltienė. Ąžuoliukai į Žvėrinčių atkeliavo jos ir Prienų miškų urėdijos vyr. miškininko Tado Zubavičiaus pastangomis, o ąžuoliukus dovanojo Danutė Lazdauskienė. Sveikinimą bei saldžiąją dovaną jubiliejaus proga atsiuntė dalyvauti kuklioje šventėje negalėjęs Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas. Jis linkėjo Prienų bendruomenės vaikų dienos užimtumo centrui neišsenkančios gyvybinės energijos, augimo, kilimo į viršų ir ąžuolo stiprybės. Akcijai pasibaigus Prienų bendruomenės pirmininkė Auksė Grižaitė ir Vaikų dienos užimtumo centro vadovė Vilma Bražukaitienė, dėkodamos už kartu sukurtą šventę, įteikė padėkas Prienų rajono savivaldybės merui ir ąžuoliukų sodinimo akcijos rėmėjams. galerija0906   DSC_9794

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close