home Politika Naujoji Prienų rajono savivaldybės taryba bei meras – prisiekė (GALERIJA)

Naujoji Prienų rajono savivaldybės taryba bei meras – prisiekė (GALERIJA)

Ketvirtadienį, Prienų rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkės Birutės Tebėrienės pirmininkaujame Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdyje prisiekė naujoji, 2015-2019 metų kadencijos Prienų rajono savivaldybės tarybą bei pirmuosiuose Lietuvos istorijoje tiesioginiuose mero rinkimuose išrinktas Meras Alvydas Vaicekauskas. Jau buvęs, Prienų rajono savivaldybės meras Vytas Bujanauskas iškilmingai jam perleido ir Mero regalijas. Inauguravus merą jam perleista ir pirmininkavimo Tarybos posėdžiui pareiga. Šiame posėdyje nėra numatyta klausimų dėl pokyčių Tarybos narių gretose, todėl tikėtina, kad rinkėjų išrinkti Tarybos nariai dirbs visuomenei naudingą darbą bent jau iki sekančio Tarybos posėdžio. Pirmame posėdyje Mero pavaduotoju išrinktas Algis Marcinkevičius (15- už, 10-prieš). Administracijos direktoriumi išrinktas Egidijus Visockas (13- už, 12-prieš). DSC_9786   DSC_9820 galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close