Suteiktas Nemuno kilpų regioninio parko produkto ženklas

Balandžio 10 dieną vyko Nemuno kilpų regioninio parko Produkto ženklo komisijos posėdis, į kurį buvo pakviesti ne tik nauji pretendentai, bet ir ženklo turėtojai. Jie pasidalino patirtimi, kaip naudoja ženklą ir kokias garantijas jis suteikia.

100_7212

Visuose Lietuvos nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose įvairių paslaugų teikėjams ir gamintojams suteikiami Produkto ženklai, kurie informuoja pirkėjus, kad paslauga teikiama nacionalinio arba regioninio parko teritorijoje. Ženklo naudotojui suteikiama teisė naudoti ženklą rinkodaros tikslais ir išorinei reklamai. Ženklas suteikiamas: žemės ūkio produktų gamintojams; miško, pievų, pelkių, gėlųjų vandenų (gėrybės, kurios nėra specialiai auginamos) produktų gamintojams; amatininkams, užsiimantiems tradiciniais verslais saugomose teritorijose, ir paslaugų teikėjams.

Produkto ženklo turėtojų siūlomos pramogos ir gaminiai

Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos sudaryta komisija Produkto ženklą suteikia produktų gamintojams ir paslaugų teikėjams, kurių veikla nėra žalinga gyvajai gamtai ir kurie deda pastangas mažinti savo veiklos poveikį aplinkai. 2014 metais šis ženklas buvo suteiktas dviem gamintojams ir dviem paslaugų teikėjams.

Naravų kaime esančio žirgynas „Žygiai žirgais“ įkūrėjai siūlo įvairias pramogas bet kuriuo metų laiku. Nuostabi Prienų šilo gamta, Nemuno vingių pakrantės užburs jus ir paliks nepamirštamus įspūdžius. Žirgai su malonumu pabus jūsų kompanionais treniruotėse bei žygiuose gamtoje, kurie skirti pradedantiesiems arba nė karto nesėdėjusiems balne. Apsilankę žirgyne galėsite ne tik pasportuoti, bet ir pailsėti nuo kasdienių darbų ir rūpesčių. Žirgynas įsikūręs atokioje vietoje, toli nuo miesto bei jo šurmulio. Jeigu atsibosta namuose žiūrėti televizorių, gamtoje vaikščioti, tai gal tada po gražias Prienų šilo apylinkes ir Nemuno pakrantes pajodinėkite žirgais. Malonūs žirgyno šeimininkai ne tik surengs žygį, bet visos kelionės metu pasakos Naravų kaimo, Naravų piliakalnio ir Nemuno kilpų istorijas.

Rytis Stankevičius dvivietį bemotorį parasparnį (tandemą) pilotuoja jau keturiolika metų. Taip pat Rytis dalinasi patirtimi ir moko pilotavimo paslapčių visus norinčius skraidyti parasparniu savarankiškai. Pakilę kartu su Ryčiu pamatysite gražiąsias Nemuno kilpas, Verknės vingius, piliakalnius, kalnelius ir klonius. Patirsite pačias gražiausias akimirkas danguje.

Birutė ir Alfonsas Pajaujai daugiau kaip 30 metų pina baldus ir įvairius buičiai reikalingus daiktus. Taip pat ūkyje vykdoma pažintinė-kultūrinė programa: vytelių auginimas, žievinimas, džiovinimas, rūšiavimas, pynimas. Kiekvienas daiktas pinamas su didele meile ir atsakomybe. Meistras visada garantuoja savo gaminio kokybę. Jeigu norite nustebinti savo artimiausius žmones gražia ir malone dovanėle, kreipkitės į Alfonsą. Jis padės įgyvendinti jūsų norus ir lūkesčius, o kartu patars, kaip tuos daiktus laikyti, kad jie būtų ne tik ilgaamžiai, bet ir neprarastų savo išvaizdos, nes visi darbai gaminami iš natūralių medžiagų, užaugintų ekologiniame ūkyje.

Tie, kas mėgsta pasmaguriauti medučiu, turėtų kreiptis į bitininką Robertą Pilauską. Savo produkcija jis prekiauja Prienų ūkininkų turguje, mugėse, o jau kas paragavo, tai ir namuose susiranda. Roberto bitelės medų suneša iš švarių Nemajūnų kaimo pievų ir miškų. Medaus stiklainiukas gali tapti gera dovana, bet kokia proga.

Produkto ženklas suteiktas Birštono mineraliniams vandenims

Balandžio 10 dieną Nemuno kilpų regioninio parko Produkto ženklo komisijos posėdį pradėjo Nemuno kilpų regioninio parko direktorė Dalia Križinauskienė. Ji pristatė naujiems pretendentams komisijos sudėtį, o kartu pasidžiaugė nuolatiniu bendradarbiavimu su ženklo turėtojais. Produkto ženklo turėtojai papasakojo apie patirtį ir klientų požiūrį į šio ženklo turėtojus, pasidžiaugė, kad pasinaudoję jų paslaugomis ir gaminiais ne tik patys sugrįžta atgal, bet ir atsiveda savo draugus. Tai geriausias įvertinimas kiekvienam paslaugos teikėjui ir produkto gamintojui.

Posėdžio metu Produkto ženklas buvo suteiktas Birštono mineraliniams vandenims, kurių produkcija žinoma visame pasaulyje. Įmonė savo veiklos pradžią sieja su 1924 metais, pirmą kartą Lietuvoje pramoniniu būdu į butelius buvo pradėtas pilstyti mineralinis vanduo. Vandenys buvo prisotinami angliarūgštės ir ruošiami platesniam vartojimui. Kadangi šio regiono vandenys buvo plačiai žinomi dėl pripažintų savo vertingųjų savybių, nuspręsta Birštono mieste pastatyti gamyklą, kad gydomųjų savybių turintį vandenį žmonės galėtų vartoti ne tik kurorto sąlygomis, bet ir plačiau. Šiandien Birštono mineraliniai vandenys yra moderni įmonė, naudojanti ne tik pažangias technologijas, bet ir griežtus kokybės kontrolės metodus, taip pat siekianti, kad natūralus mineralinis vanduo pasiektų vartotoją lygiai toks pats, kokį vartojo mūsų protėviai, semdami jį iš šaltinio.

Jeigu norite tapti Produkto ženklo turėtojais, kreipkitės į Nemuno kilpų regioninio parko direkciją. Visą informaciją galite rasti ir internetiniame puslapyje www.nemunokilpos.lt.

NKRP direkcijos vyr. specialistė R. Milušauskienė

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close