Velykų bobutės viešnagė Vaikų dienos užimtumo centre (GALERIJA)

Velykų džiaugsmas turėtų būti išgyvenamas ištisus metus, sakė popiežius Pranciškus, Velykų antrąją dieną kreipdamasis į tūkstančius maldininkų Šv. Petro aikštėje. Šie simboliniai žodžiai gražiai susišaukia su įvykiu Prienų bendruomenės Vaikų dienos užimtumo centre, kurio lankytojus antrąją Velykų dieną aplankė Velykų bobutė. Neverta abejoti, jos dovanos ir džiaugsmingos bendravimo akimirkos ilgam išliks vaikų atmintyje.

 DSC_8134

galerija0906

Laukdami Velykų – džiaugsmingiausios pavasario šventės, vaikai, padedami projekto vadovės Vilmos Bražukaitienės, užimtumo specialistės Lauros Bisikirskienės, savanorės Laimos Vaitkūnienės ir mokinių savanorių, rinko pirmuosius atbundančios gamtos žalumynus ir gamino velykines puokštes, įvairiomis technikomis margino velykinius kiaušinius. Dalį jų parsinešė į namus šventėms, dalis liko centre, kad ir užsukantys į Vaikų dienos užimtumo centrą galėtų pasigrožėti vaikų kūrybingumo vaisiais.

Margintų kiaušinių raštai sužavėjo ir Velykų bobutę, į kurią įsikūnijo Prienų pirminio sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytoja Gražina Bendinskienė, bei šventės akimirkas įamžinusį jos palydovą, vyrą Antaną, atvykusius su didele kraite šventinių gardėsių. Prieš ragaujant Velykų bobutės gamintą gardų tortą ir kitus gardumynus, nebuvo pamirštos ir Velykų tradicijos, viena iš jų – kiaušinių ridenimas.

Smagiai parungtyniavę, pasijuokę ir pašmaikštavę, vaikai linksminosi ir ragavo Velykų bobutės vaišes. Atsisveikindama Vaikų dienos užimtumo centro bičiuliais jau tapusi Gražinos ir Antano Bendinskų šeima pažadėjo dar ne kartą apsilankyti, tačiau neišdavė paslapties, kokiomis staigmenomis nudžiugins kitąkart.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close