Vilniuje atidaryta išskirtinio dizaino garinė VIP pirtis „Senovės Romos imperija“

Kelis metus puoselėtas garinės VIP pirties „Senovės Romos imperija“ projektas įgavo siekiamą vaizdą ir tampa atviras visuomenei. Pramogų komplekso patogumų ir paslaugų projektą vystė MB „Octopus Trading“. Šiandien Vilniuje atidaryta puiki, išskirtinio dizaino „Senovės Romos imperijos“ garinė pirtis-pramogų kompleksas.

„Siekiame klientams pateikti aukščiausios kokybės ir išskirtinio vaizdo Romėniškos pirties atmosferą. Aplinkos interjeras senovės Romėnų motyvai – dekoruotas marmuras. Nuo seno žinomas marmuro poveikis sveikatai itin vertinamas ir šių dienų medicinoje. Marmuras – tai gyvas mineralas, palankiai veikiantis sveikatą. Poilsis ant marmuro akmens, krėslo, suolo – tai šiuolaikinio žmogaus sveikatai stiprinti pritaikyta senovės romėnų išmintis. Dėl išskirtinių gydomųjų marmuro savybių mūsų pirtis grįsta aukščiausios kokybės marmuru“ – dalinasi žiniomis MB „Octopus Trading“ vadovas. „Siekiame savo klientams teikti plataus spektro paslaugas, dėl to komplekse įrengtas šiltas ir jaukus baseinas su povandeninėmis turbo masažinėmis srovėmis, šniokščianti kaskada „Liūto nasrai”; sūkurinė vonia-hidromasažinis baseinas; 34 vietų banketinė salė su marmuro mazaikos apvaliu stalu, prabangiu rankų darbo sostu; sudaryta galimybė mėgautis „Kaukazietiškos virtuvės“ patiekalais. Klientų patogumui įrengtos 5 sėdimos šildomo marmuro vietos prie akvariumo ir marmurinio stalo” – visa tai suteikia mūsų kompleksui išskirtinumo, lyginant su kitomis Vilniaus poilsio ir pramogų vietomis, – teigia komplekso vadovas. Kitas komplekso paslaugų privalumas, vadovo nuomone: “Siekiame būti išskirtiniai ir rūpintis savo klientams – siūlome pailsėti kartu su šeimomis: šalia esančiame restorane “Nykštukų pasaulis” įrengtas didžiausias Vilniuje vaikų žaidimų kambarys-atrakcionai, kuriame rūpestingi tėvai gali palikti savo atžalas mėgautis žaislų, atrakcionų ir žaidimų įvairove“.

Projektas susilaukė didelio verslo įmonių susidomėjimo dėl galimybės rengti savo renginius uždaroje aplinkoje. Pasak renginių organizatorės V. Miloravos „Vilniečiams ir miesto svečiams itin trūksta prabangių ir uždarų erdvių renginiams, vakarėliams, pristatymams, gimtadieniams organizuoti, dėl to šis pramogų kompleksas bus itin laukiamas rinkoje kaip nauja populiari renginių organizavimo vieta. Džiaugiuosi tokia iniciatyva, apsilankiau romėniškos pirties komplekse, susidarė įspūdis, kad tai be galo novatoriška ir unikali vieta pagal kiekvieno kliento poreikius. Marmuro aplinka ramina, suteikia prabangos jausmą, kas leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis savo poilsio laiku“.

Projekto organizatoriai tikisi, kad pramogų kompleksas prisidės skatinant žmones rinktis itin kokybiškas ir patikimas poilsio ir spa aplinkos paslaugas. Romėniškos garinės pirties ir vandens procedūrų privalumai ypač aktualūs dėl to, kad yra skirti aktyviems, dinamiškiems žmonėms, o vandens procedūrų ir masažo poveikis gerai žinomas dėl savo naudos žmogaus gyvybingumui, gerai fizinei formai ir savijautai.

Organizatoriai neabejoja, kad nauja ir išskirtinė marmuro akmens aplinka trauks miestiečius ir miesto svečius išbandyti naujų patyrimų suteikiančią garinę VIP pirtį „Senovės Romos imperija“.

octopus

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close