Parodos „Namų pasaulis“ dalyviai įgautą rinkos pagreitį žada išlaikyti

Po praėjusių metų pabaigoje užfiksuoto nekilnojamojo turto (NT) rinkos pakilimo, pirmieji du šių metų mėnesiai statybų rinkai buvo gana ramūs. Tačiau ateinantis naujas darbų sezonas žada būti ne ką prastesnis. Tai atspindi specializuotos statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodos „Namų pasaulis“ dalyvių pasirengimas tolimesniems darbams.  

 

Balandžio 9-12 dienomis Kaune vyksiančioje 22-ojoje specializuotoje statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodoje „Namų pasaulis“ rinkos naujienas pristatys beveik pustrečio šimto įmonių. Paroda „Namų pasaulis“ yra viena lankomiausių parodų Kaune, sulaukianti per  30 tūkst. lankytojų. Lankytojus traukia ne tik galimybė vienoje vietoje rasti daug prekių ir paslaugų teikėjų, bet ir nemokamos konsultacijos, seminarai bei specialių pasiūlymų gausa. Šiemet paroda užims rekordinį plotą, išsiplėtė lauko ekspozicija.

„Įvertinus tai, kad praėjusių metų pabaigoje Lietuvoje buvo parduoda išties daug įvairių NT objektų, šiemet parodoje daug dėmesio turėtų sulaukti apdailos medžiagas, interjero projektus, baldus, buitinę techniką ir kitus įvairius namų puoselėjimo sprendimus siūlantys dalyviai. Įžvalgus verslas tai numatė gana anksti, mat likus kiek daugiau nei mėnesiui iki parodos buvo užimtas beveik visas jos plotas“, – sako Erikas Piskunovas, „Ekspozicijų centras“ generalinis direktorius.

Pasak E.Piskunovo, šiemet parodos dalyviai dar išradingesni, kai kurie lankytojus kvies ne į standartinius stendus, o kokybiškai baldais apstatytą 46 kv. m. butą, ar patogiai suprojektuotą vonios kambarį.

Parodoje „Namų pasaulis“ keletą pastarųjų metų dominuojanti ekologijos tema išlieka svarbi ir šiemet. O be tradicinio parodos dalyvių stendų lankymo parodos organizatoriai kviečia į aktualius seminarus bei siūlo pasigrožėti praėjusių metų namų projektų bei interjero konkursų eksponatais.

Parodoje bus eksponuojama draugiškų aplinkai ir energetiškai taupių pastatų projektų paroda. Šiuos realiems sklypams skirtus projektus sukūrė VšĮ „Aplink tave“ organizuoto konkurso  „Mano EKOnamai“ dalyviai, t.y. architektų komandos. Parodą aplankiusiems lankytojams kuratoriai ir architektai patars, kaip sukurti ne tik mažai energijos vartojančius, bet ir su aplinka darniai sugyvenančius būstus. Parodoje taip pat bus eksponuojami Interjeras.lt konkurso „Metų interjeras / Auksinė paletė‘14“ geriausi darbai.

Pirmąją parodos dieną žurnalas „Statyba ir architektūra“ ir Nacionalinė pasyvaus namo asociacija parodos lankytojus kviečia į konferenciją „Energetinio efektyvumo įtaka architektūrai“. Visas keturias parodos dienas bus galima ne tik lankyti ekspozicijas, bet ir pasiklausyti išsamių seminarų tokiomis temomis kaip „Šilto būsto iliuzija. Kiek tai kainuoja“, „Eko dažai“, „Kaip įrengti ekonomišką lauko apšvietimą“, „Termomediena – ilgaamžiai ir ekologiški sprendimai lauko apdailai ir pirtims“ ir kt.

22-oji specializuota statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda „Namų pasaulis 2015“. vyks balandžio 9-12 dienomis Kaune, Lietuvos sporto universiteto (Aušros g. 42) ir futbolo (Aukštaičių g. 51) maniežuose.

Daugiau informacijos:

UAB „Ekspozicijų centras“

www.expo.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close