Artimiausi renginiai Prienų rajone

 Balandžio 7 d. 18 val. Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamą teorinį-praktinį seminarą „Pasiruošimas pavasariui: pirmosios vaistažolės ir maistinės žolelės mūsų sveikatai ir gerovei“. Seminaras vyks Prienų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje (II aukšte). Lektorius – vaistininkas-žolininkas Marius Lasinskas. Išsamesnė informacija – www.prienai.lt

 

 Balandžio 8 d. 18.30 val. Prienų sporto arenoje – LKL krepšinio varžybos: Prienų „Prienai“ – Kėdainių „Nevėžis“. Į rungtynes visi Prienų rajono moksleiviai įleidžiami nemokamai (turėti moksleivio pažymėjimą). Bilietus galite įsigyti internetu, adresu www.ticketmarket.lt arba Prienų sporto arenoje.

 

 Lietuvos verslo darbdavių konfederacija (LVDK) įgyvendina projektą „Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų ir fizinių asmenų informavimas ir konsultavimas franšizavimo srityje“ ir balandžio  9 d., ketvirtadienį, Prienuose organizuoja nemokamą renginį: „FRANŠIZĖ: PATIKIMA  NAUJO  VERSLO  PRADŽIA  ARBA  SPARTI  ESAMO VERSLO  PLĖTRA”.

Renginys vyks nuo 9.30 val. iki 13 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centro Mažojoje salėje.

 

 Balandžio 10 d. 13.30 val. Šilavoto laisvalaikio salėje – Vaikų Velykėlės „Kai margučiai žeme ridinėjas“. Vyks susitikimas su Velyke, margučių ridenimo konkursas ir kitos linksmybės.

 

 Balandžio 11 d. 14 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre – koncertas „Dainuok, kad esi“. Koncertas skirtas Prienų kultūros ir laisvalaikio centro mišraus choro „Šilas“ kūrybinės veiklos 60-mečiui.

 

 Balandžio 12 d. 12 val. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centre – Šv. Mišios. Po Šv. Mišių – Atvelykio šventė vaikams „Mažosios vaikų Velykėlės“. Vyks margučių ridenimas, koncertas ir įvairūs žaidimai. Kviečiame dalyvauti šeimas su vaikais.

 

 Balandžio 12 d. 12 val. Išlaužo bendruomenės salėje – popietė „Taip gyveno mūsų senoliai“, skirta Etnografinių regionų metams. Pokalbiai apie lietuvių liaudies papročius ir tradicijas, Išlaužo laisvalaikio salės folkloro kolektyvo koncertas.

 

 Balandžio 12 d. 13.30 val. Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centre – koncertas ,,Te būna visko – visko žmogui reikia“. Koncertuos Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro meno kolektyvai.

Po koncerto – bendruomenės Atvelykio šventė.

Organizatoriai: Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centras, Stakliškių bendruomenė.

 

 Balandžio 12 d. 14 val. Pakuonio parapijos bažnyčioje – renginys „Sulaukėm Velykų,
atrieda margučiai“. Vaikų Velykėlės, susitikimas su Velyke, žaidimai ir kitos pramogos

 

 Balandžio 15 d. kviečiame į renginį „Baltas paukštis“, skirtą Kultūros dienai:

 

12.00 val. – Iškilminga Taikos vėliavos pakėlimo ceremonija Prienų miesto Laisvės aikštėje.

 

17.30 val. – Kultūros dienos šventė, grupės „Hiperbolė Tribute Band“ koncertas Prienų

kultūros ir laisvalaikio centre.

 

  Dėmesio! Įėjimas į renginį – tik su kvietimais, kuriuose bus nurodytos žiūrovų vietos salėje.

Kvietimus į šventę NEMOKAMAI visi gali įsigyti Prienų kultūros ir laisvalaikio centro bilietų kasoje balandžio 13, 14, 15 dienomis nuo 16 val. iki 18 val. Telefonas pasiteirauti ar rezervuoti vietas – 60 373.

 

Paaiškinimas: renginyje koncertuos ne tikroji (senoji) grupė „Hiperbolė“, bet kita šiuolaikinė grupė – originaliai atliekanti senosios „Hiperbolės“ dainas.

 

Balandžio 19 d. 14 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre – 22-oji humoro šventė „Juokis 2015“. Naujas programas rodys dzūkai ir suvalkiečiai: „Dzyvų dzyvai“ iš Lazdijų, „Sprigtas“ iš Luksnėnų, „Spanguolė“ iš Marcinkonių, „MTV“ iš Matuizų, „Kanapa“ iš Kudirkos Naumiesčio, „02“ iš Vilkaviškio. Dalyvaus humoristai Regimantas Kaškauskas ir Vaclovas Vičius iš Vilniaus. Juoksitės daugiau nei 2 val., o bilieto kaina – tik 3 Eur (10,36 Lt). Daugiau informacijos – www.prienai.lt

 

Balandžio 21 d. 18 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre – lėlių-milžinų teatras. Kviečiame dalyvauti įspūdingame Kempiniuko nuotykių spektaklyje. Laukia dovanos visiems, žaidimai ir kitos staigmenos. Bilieto kaina – 3 Eur (10,36 Lt). Nupiešk Kempiniuką ir atėjęs į renginį – gausi dovanėlę! Daugiau informacijos – www.prienai.lt

 

PARODOS

 

 Balandžio mėn. Pakuonio laisvalaikio salėje-bibliotekoje eksponuojama Akvilės Poškutės tapybos darbų paroda „Žemės spalvos“.

 

 Ašmintos laisvalaikio salėje eksponuojama velykinių kompozicijų ir margučių paroda „Jungtinės Velykos… “. Paroda veiks iki balandžio 13 d.

 

 Prienų kultūros ir laisvalaikio centre eksponuojama Prienų krašto meno kūrėjų darbų paroda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

 

 Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje eksponuojama fotografijų paroda „…Gyvenimas mano ta žemė…“. Nuotraukose – poeto Justino Marcinkevičiaus gyvenimo ir susitikimų akimirkos.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close