home Aktualijos TEO siūlys interneto, skaitmeninės televizijos ir telefonijos paslaugų rinkinius

TEO siūlys interneto, skaitmeninės televizijos ir telefonijos paslaugų rinkinius

Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO privatiems klientams nuo gegužės siūlys naudotis interneto, skaitmeninės televizijos ir balso telefonijos paslaugų rinkiniais „Namai 1“, „Namai 2“ ir „Namai 3“. Pasirinkusieji tokią galimybę ne tik sutaupys, bet ir galės naudotis kitomis paslaugomis be papildomų mokesčių. Pavyzdžiui, paslaugų rinkinį „Namai 3 šviesolaidis“ pasirinkę klientai galės namuose naudotis itin sparčiu internetu ZEBRA, televizija „Interaktyvioji GALA“ bei pokalbių planu „Neribotas“. Be to, jie be papildomų mokesčių matys du papildomus TV kanalų paketus, naudosis paslaugomis: „Saugykla“, „Laiko kontrolė“ „ZEBRA belaidis“, nemokės už modemo nuomą ir papildomus pokalbių planus „Savi“ bei „Pasaulis“. Šio rinkinio mėnesio mokestis yra 119 litų, o, mokant už paslaugas atskirai, jis siektų 188,60 litų. TEO Paslaugų plėtros ir rinkodaros tarnybos vadovo Nerijaus Ivanausko teigimu, vieną TEO paslaugą išbandę klientai itin dažnai užsisako ir kitas, todėl pasirinkusieji rinkinius galės ne tik paprasčiau administruoti paslaugų mokesčius, bet ir sutaupyti. „Pasaulinė patirtis taip pat rodo, kad vartotojai yra linkę telekomunikacijų paslaugas įsigyti būtent rinkiniais. Prognozuojame, kad po 3 metų bent pusė TEO klientų naudosis keliomis bendrovės paslaugomis“, - teigė N.Ivanauskas. Paslaugų rinkinius užsisakiusiems klientams bus patogu ir tai, kad jie galės tiksliai planuoti savo išlaidas – jie žinos, kiek lėšų kas mėnesį reikės skirti telekomunikacijų, interneto ir televizijos paslaugoms. Paslaugų rinkinius „Namai“ gali pasirinkti tiek nauji, tiek ir esami TEO klientai, kurių įsipareigojimai naudotis paslaugomis yra pasibaigę. Iš viso bus siūlomi šeši paslaugų rinkiniai, skirti besinaudojantiems šviesolaidiniu ar įprastu plačiajuosčiu (DSL) ryšiu, todėl kiekvienas klientas gali pasirinkti jo poreikius atitinkančias paslaugas. Daugiau informacijos apie TEO paslaugas ir naujuosius paslaugų rinkinius „Namai“ – tinklalapyje http://www.teo.lt/node/3946. Apie TEO LT, AB TEO teikia integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui. Ilgametę patirtį telekomunikacijų versle turinti bendrovė itin didelį dėmesį skiria paslaugų kokybei ir klientų poreikiams. Maždaug 68 proc. TEO akcijų valdo telekomunikacijų bendrovė „TeliaSonera AB“. TEO akcijomis prekiaujama „NASDAQ OMX Vilnius“ vertybinių popierių biržoje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close