home Gamta Kviečiame įsijungti į pavasarinę aplinkos tvarkymo akciją Prienuose

Kviečiame įsijungti į pavasarinę aplinkos tvarkymo akciją Prienuose

Natūralu, kad po žiemos sąstingio suspindus pirmiesiems šiltiems saulės spinduliams, bundant viskam, kas gyva, ir žmogus suskanta savame kieme apsikuopti.

tvarka

  Šiemet dar neatėjus pavasariui, greičiau už pirmąsias žibutes mieste išvydome riogsančias šiukšles. Jų gausu visur – daugiabučių kiemuose, pakelėse, parko ir skverų prieigose, miesto apylinkėse.

 Prienų seniūnijos seniūnas Algimantas Matulevičius su seniūnijos talkininkais, žmonėmis, atliekančiais visuomenei naudingus darbus už gaunamas pašalpas, nuolat, praktiškai be žiemos pertrūkio, rodo pavyzdį. Apsiginklavę pjūklais, kirviais, maišais tvarko viešąsias miesto erdves.

  Jau kelintus metus, nelaukdami, kol būsime pakviesti į kasmetę švarinimosi akciją „Darom“, raginame visus suskubti tvarkytis.

  Talkas surengti Prienuose kviečiami visi, kuriems rūpi, kad miestas būtų švaresnis ir gražesnis. Kviečiami ne tik mieste esančių valstybės, savivaldybės institucijų, kitų organizacijų ir įstaigų darbuotojai, bet ir daugiabučių namų gyventojai, Sodininkų ir Garažų bendrijų nariai, individualių namų savininkai – visi prieniečiai.

  Apie rengiamas talkas prašome informuoti seniūnijos darbuotojus, kad jie žinotų, kur sukauptos atliekos, ir galėtų organizuoti išvežimą. Krauti atliekas taip pat reikėtų su seniūnu suderintose, gerai privažiuojamose vietose. Kad šiukšlės nebūtų išsklaidytos, jos turi būti sudėtos į maišus (nemaišyti žaliųjų atliekų su buitinėmis).

  Jeigu dar neturite nuolatinės vietos, kurią tvarkote, kreipkitės į seniūniją Vytauto g. 35, tel.:  (8 319) 61 108 / 52 195, el. paštu: prienuseniunas@prienai.lt,  irena_stasytiene@yahoo.com. Mielai patarsime.

  Kaip ir kasmet parodykime, kad mums iš tikrųjų rūpi miestas, kad jį esame pasirengę puoselėti ir gražinti.

Prienų seniūnija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close