„MANO GIMTINĖ – LIETUVA“

Ko gero, nieko nėra šioje žemėje mieliau kaip vaikai. Vaikai – mūsų visų turtas ir džiaugsmas. Vaikai – mūsų ateitis.

IMG_0425

Gražus būrys Birštono lopšelio-darželio „Vyturėlis“ vaikų kovo 10 d. sugužėjo į Birštono muziejų, kur pristatė savo darbų parodėlę „ Mano gimtinė – Lietuva“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, Kovo 11-ajai paminėti. Parodėlėje eksponuojami darbeliai visų dešimties darželio grupių vaikų, nuo mažiausių (2 m.) iki vyriausių (7 m.). Minint Kovo 11-ają darželio paruošiamųjų ir vyresniųjų grupių vaikai Birštono muziejuje atliko labai gražią šventinę programą. Vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, rašė ir siuntė laiškus žemei, saulei, savo miestui ir tėvynei Lietuvai. Renginį vedė auklėtoja metodininkė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rosita Ulinskienė ir meninio ugdymo pedagogė Janina Budrevičienė.

Labai džiugu, kad šis Birštono muziejaus ir Birštono lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendradarbiavimas tęsiasi jau kelerius metus. Birštono muziejaus direktorė Vilijeta Šalomskienė džiaugėsi gražia ir šventine vaikų programėle, dėkojo vaikams ir auklėtojoms. Muziejaus direktorė lopšelio-darželio „Vyturėlis“ grupėms ir mažiesiems renginio dalyviams padovanojo 10 pasakų knygelių ir krepšį saldainių. Miela pažymėti, kad mūsų mažieji mokomi meilės grožiui, gėriui, savo artimiesiems. Jų nuoširdūs darbeliai džiugina mūsų širdis šiandien, o didelių darbų tikimės ateityje.

Visus norinčius pamatyti vaikučių darbelius maloniai kviečiame apsilankyti Birštono muziejuje. Parodėlė veiks iki balandžio 8 dienos.

Birštono muziejaus muziejininkė-edukatorė

Irma Kereišienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close