,,Aš dar dainuosiu!“ – pažadas ištesėtas

,,Aš dar dainuosiu!“ – ne kartą girdėjome ,,Hiperbolės“ koncertuose. Šiandien pažadas ištesėtas – scenoje legendinės grupės dvasia alsuoja ,,Hiperbolė Tribute Band“! Vėl į koncertų sales sukviestos minios žmonių, kuriems ,,Hiperbolė“ – ne tik grupė. Tai – neišdildomi jaunystės prisiminimai, nostalgiška dvasia, širdy amžinai gyva romantika ir iki šiol rusenantis pirmosios meilės žavesys! Visus ištikimus šiai legendinei muzikai, ,,Hiperbolė Tribute Band“ kviečia į grupės 40-mečiui skirtą turą po Lietuvą. Spalio – lapkričio mėnesiais bus aplankyta daugelis miestų, o turo kulminacija taps koncertai Klaipėdos VAKARISE, Kauno VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETO KONCERTŲ SALĖJE ir Vilniaus TEATRO ARENOJE.,,Hiperbolės“ dainos atgyja? Ne, jos buvo ir gyvens mumyse – visiems laikams!

,,Hiperbolė Tribute Band“: geriausia padėka legendai

Turbūt daug kam kyla klausimas, ką reiškia ,,Tribute Band“? ,,Tribute“ – tai visame pasaulyje gyva muzikinė praktika, kuomet susiburia profesionalūs muzikantai ir kaip ypatingos padėkos bei pagarbos ženklą parengia projektą su atlikėjo ar grupės dainomis. Tai turbūt vienintelė proga prikelti ,,gyvai“ nebeatliekamas dainas, jas populiarinti, supažindinti jaunąją kartą, pateikti legendinius kūrinius kaip pavyzdinę muziką. Naujai atgimusioje ,,Hiperbolėje“ degančiomis širdimis šią misiją atlieka AnatolijusKapustinas(vokalas, gitara) – Igorio Berino, legendinės grupės gitaristo mokinys, Aleksas Tenas – vienas geriausių Lietuvos gitaristų, Rimas Gaižutis (bosinė gitara), grojęs V.Labučio, E.Sipavičiaus, O.Vyšniausko grupėse. Jiems talkina Marius Kunca (mušamieji) bei Simonas Kunca (klavišiniai, fleita ir pritariantysis vokalas).

,,Glaudus bendradarbiavimas su ,,Hiperbolės“ kompozitoriumi, gitaristu Igoriu Berinu kažkada leido pajusti tikrąją grupės dvasią, nuotaiką, o šiandien – ir perteikti ją klausytojui, išsiilgusiam savo jaunystės muzikos. – patirtimi dalijasi ,,Hiperbolė Tribute Band“ projekto solistas, meno vadovas Anatolijus Kapustinas. – Viską padarysime dėl to, kad ,,Hiperbolės“ dainos vėl ,,gyventų“, būtų atliekamos gyvai, o svarbiausia – skambėtų profesionaliai ir autentiškai.“

Nuo superhitų iki nespėjusių nuskambėti kūrinių

 

Dvejus metus ruoštas, 2013 metų kovo mėnesį koncertinę veiklą pradėjęs projektas jau spėjo pasirodyti dideliam žiūrovų būriui. ,,Hiperbolė Tribute Band“ koncertavo Jūros šventėje, Muzikuojančiame kelte, muzikiniame teatre ,,New York“, Utenos spoto arenoje, ,,Combo“ klube, ,,Girstučio“ ir "Saulės" koncertų salėse, ,,Forum Palace Galaxy“ klube, Žvejų rūmuose, ,,Pramogų oazėje“, taip pat kultūros centruose, įvairiuose festivaliuose ir miesto šventėse visoje Lietuvoje. Be to jau surengti trys koncertai Airijoje, tiek pat Anglijoje, kur muzikantai buvo šiltai sutikti pačiame Londono centre esančioje ,,SCALA“ koncertų salėje.

Šis, jau daug nuveikęs ir dar daugiau žadantis, muzikinis projektas dovanoja klausytojams senus ,,Hiperbolės“ hitus, visiems žinomus superhitus, kurie yra įaugę ne tik į mūsų atmintį, bet ir į kultūrą bei Lietuvos muzikos istoriją. Išduosime paslaptį, šiuo metu ruošiamos ištikimiausiems gerbėjams negirdėtos Igorio Berino sukurtos dainos, kurių legendinė grupė sugroti nebespėjo. Todėl galima drąsiai džiaugtis, kad tokie koncertai ne tik primena praeitį, bet ir leidžia prisiliesti prie nepažinto, tačiau išsaugoto ir subrandinto mylimos grupės palikimo.

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close