Įkliuvo 6 neblaivūs vairuotojai

Praėjusį savaitgalį, balandžio 27-29 dienomis, policijos pareigūnai visoje šalyje organizavo reidus, kurių metu tikrino transporto priemonių vairuotojų blaivumą, apsvaigimą nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kelių policijos pareigūnai iš viso patikrino 339 vairuotojus (Alytaus miesto ir rajono savivaldybėse – 120, Druskininkų savivaldybėje – 105, Lazdijų rajono savivaldybėje – 199, Birštono savivaldybėje – 15). Nustatyta 6 apgirtę vairuotojai.
Alytaus, Druskininkų ir Lazdijų policijos pareigūnai nustatė po 1 lengvo ir vidutinio neblaivumo laipsnio vairuotoją.
Išaiškinti 5 vairuotojai, kurie vartojo alkoholio, bet tikrinimo metu alkoholio koncentracija neviršijo leistinos normos (Alytuje – 3, Lazdijuose – 2).
Praėjusią savaitę, balandžio 23-29 dienomis, organizavo prevencines priemones, skirtas pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejams išaiškinti ir jiems užkardyti, tačiau tokio pobūdžio pažeidimų policijos pareigūnai nenustatė. Nepaisant to, išaiškino 97 įvairius kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close